Wpis z mikrobloga

@sebsossj: Nie znam więc pytam:

1)Jak ważny to był turniej?
2)Na które miejsce awansuje w rankingu?
3)Czy ma szansę decydujące fazy w tych największych turniejach?
4)Potencjał większy niż u Janowicza?
  • Odpowiedz
  • 93
@Leniwcowy 1. Turniej rangi ATP1000, czyli druga ranga po turniejach wielkoszlemowych.
2. Na 16
3. Za dojście do finału turniejów wielkoszlemowych jest chyba 1200 punktów. Hubert za wygranie turnieju w Miami zgarnął 1000 pkt, więc stać go na półfinały wielkoszlemowe. Ma 24 lata i ciągle się rozwija, więc może i niedługo finały...
4. Myślę, że nawet większy, bo ma lepiej w głowie poukładane
  • Odpowiedz
@Leniwcowy: Jest wielki szlem czyli AO, roland garros, wimbledon, Us Open. Turniej Miami jest gdzieś zaraz za nimi pod względem waznosci na rowni z konczacym sezon turniejem masters.

2) podczas transmisji mówili ze na 16

3) w tych najwyzszych bedzie teraz rozstawiony, to na pewno pomoże, a szanse zawsze są

4) wg mnie potencjał ma większy - ale ja nie ekspertem nie jestem
  • Odpowiedz
@Leniwcowy: 1) To turniej rangi ATP Masters 1000, czyli najważniejsze turnieje i najmocniej obsadzone zaraz po Wielkich Szlemach (obecnie przez COVID niektórych zawodników brakuje)
2) jutro w najnowszym rankingu będzie na 16 miejscu
3) Oczywiście, że ma potrzebuje większej regularności i mimo wszystko większej pewności siebie, Hurkacz w formie to zawodnik top 5-10 ATP
4) Ciężko powiedzieć, bo Janowicza zniszczyły kontuzje, sporo osób uważało, że Janowicz to tylko serwis forehand
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sebsossj: Wielka szkoda, że się Idze nie udało, wywrocławienie się z tą typiarą z czwartej setki to było jednak wielkie nieporozumienie. W deblu spoko, bo półfinał, szkoda, że to nie dożarło do końca, ale nie jest źle. Najważniejsze, to żeby kontuzji nie mieli, bo i jeden i druga pokazują takie zagrania, jak im idzie, że czapki z głów.
  • Odpowiedz
@dzana: zgadzam sie co do pierwszych 4 podpunktow z przedmowcami.Co do punktu 4 juz niekoniecznie.I Janowicz i Hurkacz maja bardzo slaba glowe tylko w zupelnie inny sposob.Hubert ma najgorszq mozliwa ceche-potrafi sie poddac.Zaczyna wtedy wloczyc sie po korcie ze spuszczona glowa.Nie ma memtalu wojownika.Zdolnosci i talent ma ale watpie,ze zajfzie daleko.Mysle,ze kolo 10 swiatowego rankingu to bedzie sukces i to na co go stac(co oczywiwcie jest olbrzymim sukcesem ale nie
  • Odpowiedz