Wpis z mikrobloga

Jaki niektórzy mają ból tyłka, że Hołownia się zaszczepił xD Kolejność zdarzeń:
1. Przez "błąd systemu" na szczepienie mogą się rejestrować m.in. ludzie w wieku Hołowni, zero informacji od rządu że nie powinni.
2. Hołownia się rejestruje, ma wyznaczony termin.
3. Rząd informuje że coś się popsuło.
4. Hołownia chce oddać swój termin.
5. Okazuje się, że nie może oddać, jak nie przyjdzie na szczepienie to termin przepadnie.
6. Hołownia się szczepi.
7. Hurr durr, drugi Petru, druga Janda!

A teraz wyobraźcie sobie, co by było gdyby się nie zaszczepił: "hurr durr marnuje szczepionki!"
piss schrzanił, a Hołownia winny xD

#bekazpisu #holownia #covid19 #koronawirus #szczepienia
  • 32
  • Odpowiedz
@niekibicujepilkarzom: Tak wygląda polityka.

Gdy się nie zaszczepił:
- zmarnował szczepionkę,

Gdy zataił szczepienie, skorzystał, ale nie poinformował:
- ukradł szczepionkę emerytom,

Gdy się nie zaszczepił:
- zarezerwował termin i zmarnował dawkę,

Na każdej pozycji byłby przegrany i jak tu żyć ¯\_(ツ)_/¯. Dziel i rządź oraz stwarzaj problemy, które nie istnieją...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@niekibicujepilkarzom: będą cisnąć tak, jak było to z Kukizem. Raz ukryta opcja PiSowska, raz platformerska.
Największy problem z Hołownią jest taki, że jest osobą spoza świata polityki, taką bez brudów na koncie. Także po zasłonie milczenia będą powoli go cisnąć, podszczypywać jak się tylko da.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Niedozdarcia2: widzisz, a ja myślałem, że wystarczy mieć dobrze rozbudowane struktury jak przeciętne partie polityczne - a tu nowu komunistyczne służby w natarciu.
  • Odpowiedz
Na każdej pozycji byłby przegrany i jak tu żyć


@prawilnik: nieprawda, gdyby się nie rejestrował to nie byłby przegrany.
Przecież nikt go nie zmusił do rejestracji, jeszcze pewnie w środku nocy.
  • Odpowiedz
jak dla mnie to nie ma w ogóle jaj jeśli w tym wieku chce się szczepić


@sqlserver: dokładnie tak. Prawdziwy facet poza tym, że się nie myje to jeszcze się nie szczepi xD
  • Odpowiedz
@Haramb3: > Największy problem z Hołownią jest taki, że jest osobą spoza świata polityki.
Jeśli chodzi o samego Hołownie to można tak domniemywać ale tam już jak muchy do odchodów lecą odpady z PO, lewicy itp więc ciężko mieć do takiego tworu zaufanie. Patrz Kukiz, Petru czy inny Paligłup.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@sqlserver: @Haramb3: @niekibicujepilkarzom: Ja tylko przypomnę że on się w styczniu zarejestrował na listę osób chętnych, gdy nadejdzie ich czas. Skierowanie zauważył, gdy ludzie w jego wieku zaczęli mówić o tym że dostali. Wszedł na konto pacjenta i miał skierowanie. Wybrał termin i miejsce, kilka dni przed szczepieniem ciągle dzwonił do przychodni i pytał co i jak i czy może zrezygnować na rzecz osoby starszej. W przychodni nic nie
  • Odpowiedz
@Reezu: wzruszająca historyjka.

Co nie zmienia faktu, że mam bekę z czterdziestolatka który się szczepi pomimo, że nikt go do tego nie zmusza np. w pracy.
A jeśli stara się wejść do polityki a mimo to się szczepi, to dla mnie jest to już całkowita dyskwalifikacja.
  • Odpowiedz