Wpis z mikrobloga

Film Znachor idealnie pokazuje mentalność kobiet ze wsi.
O pannę Marysię (Anna Dymna) stara się dobry chłopak z sąsiedztwa. Ma pieniądze, gdyż jego stary ma knajpe, i jak na chłopaka ze wsi jest całkiem obyty i uprzejmy. Dyskwalifikuje go jedna rzecz - kartoflana morda mimo niskiego body fatu. Do wiejskiej speluny w ktorej pracuje Marysia przyjeżdża czasami Gigachad Leszek Czyński (w tej roli doktor Lubicz), słynny hrabia i kobieciarz. Wasza "szara myszka" widząc egzotycznego panicza z miasta od razu pozwala mu nawet włazić pod ladę. Oboje ośmieszają dobrego chłopaka, ktory to później ich prawie nie zabił (iscie znachorowy #betauprising), przy okazji Rafała Wilczura który przyszedł tytoń kupić. Leszek ma bekę że Marysia serio wierzy że wezmą ślub i razem z rodzicami trochę się z niej śmieją przy obiedzie.

Jak widać nawet w okresie, gdy do monogamii przykładano większą wagę kobietom wciąż miękły kolana na myśl o spotkaniu przystojnego kobieciarza który ma 10 innych
#znachor #film #przegryw #stulejacontent i troche #pasta #blackpill #swieta
melonnyk - Film Znachor idealnie pokazuje mentalność kobiet ze wsi.
O pannę Marysię ...

źródło: comment_1617542654bXwggb1a7RUdXP2yNdh1Ea.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
Ma pieniądze, gdyż jego stary ma knajpe, i jak na chłopaka ze wsi jest całkiem obyty i uprzejmy.


@melonnyk:
no a jakby wybrała jego to byście pisali ze głupia p0lka na hajs poleciała xd i tak zle i tak niedobrze
  • Odpowiedz
@melonnyk: toż Marysia w pewnym momencie uniosła się honorem, że Leszek szpanuje swoim obyciem i szkalowaniem Kosiby. Inna rzecz, że zachowała się trochę jak księżniczka, aż Leszek zachowa się jak simp i padnie jej do kolan xD
  • Odpowiedz
@melonnyk: a przegiął strune i go pogoniła, tak że musiał przepraszać. A dzisiaj masz 365 dni, gdzie różowa pozwala chadowi, by robił z nią co zechce. Wtedy uczyli chociaż jakiejkolwiek godności.
  • Odpowiedz
@eschatoestetyzm: A ja nie, bo dla mnie bycie zazdrosnym o jakąś dupe która ma na Ciebie #!$%@? jest szczytem desperacji i domeną osób, które wierzą w bluepillowe lub redpillowe debilizmy o ,,zdobywaniu" kobiet odpowiednim ,,zachowaniem" i ,,charakterem". Normalni ludzie nie płaczą i nie rozpaczają jak #!$%@? bo jakaś dupa ich nie chce
  • Odpowiedz
@melonnyk: #!$%@? jest coś w tym ostatnio oglądałem "Łzy na sprzedaż", bośniacka produkcja o historii płaczek we wsi, którą zamieszkują jedynie kobiety. Tak blackpillowego przekazu nie oglądałem nigdy chyba. Niby motyw baśniowy, niby jakiś realizm magiczny a #!$%@?ło tak strasznie po oczach blackpillem, że to aż strach. Raz spojrzysz na coś z pewnej perspektywy już nigdy potem nie wrócisz do starego postrzegania.
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk:

Dokladnie.Jesli kobieta nie jest toba zainteresowana to ewidentnie Ci pokazuja a raczej nie pokazuje czyli nie daje Ci atencji i ma Cie w dupie.Mialem taka sytuacje ze pewna panna nie byla mna zainteresowana i dopiero po 3 miesiacach cos jej #!$%@? i nagle chciala ze mna byc(dodam ze byla cpunka).Ktos powie ze udalo mi sie,ze bylem wytrwaly i swoim charakterem osiagnalem swoj cel ALE koszty tej operacji byly ogromne psychiczne
  • Odpowiedz
@eschatoestetyzm: To nie cope. Jeśli ktoś jest blackpillersem wie że laska podejmuję decyzje w 0,1 sekundy po zobaczeniu faceta i albo się podobasz albo nie i nie ma o co walczyć. A jak ktoś jest dzbanem (90% mężczyzn pod wpływem blue i redpilla) wierzy w cuda wianki i kombinuje jak tu ,,zdobyć" laskę, a jak się pojawi przystojniak i ,,zdobywa" laskę w 1 sekunde, to kretyn myśli że ten przystojniak mu
  • Odpowiedz
  • 15
@melonnyk przecież ona od razu odrzuciła jego zaloty więc potem publicznie ją zelżył z kumplami wieśniakami takimi samymi kartoflami jak i on, więc słusznie dostał #!$%@? od hrabiego a potem #!$%@? uznał, że się zemści i ich zabije.
Marysia się szanowała, bo wiedząc, że nie może liczyć na małżeństwo z Czyńskim kazała mu spadać żeby jej nie ośmieszał.
  • Odpowiedz