Wpis z mikrobloga

@Volki: mowisz? bo to w polsce marsz niepodleglosci mial zbiórkę na religijna policje i wyslal bojówki do odcięcia kosciolow i #!$%@? osob na strajku kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PreczzGlowna: Gdyby facet trochę poczytał o ewolucji kulturowej, to wiedziałby, że ateiści nie stworzyli cywilizacji bo właśnie religijny zamordyzm i państwa wręcz wyznaniowe były jakoby warunkiem koniecznym powstania państwowości rozumianej jako wspólnota na większą skalę. Nie bez powodu w większości antycznych cywilizacji władca przypisywał sobie boskie pochodzenie. Cywilizacja była budowana w atmosferze strachu przed bogami i aparatem państwowym.
  • Odpowiedz
@PreczzGlowna: przecież to co on pisze ma znamiona przestępstwa z art. 257 par. 1 Kodeksu karnego, zgodnie z którym:

Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  • Odpowiedz
@PreczzGlowna: o ja głupia. A ja się staram żyć uczciwie i jestem nagminnie okradana, rabowana przez katolików. Już teraz wiem gdzie problem - powinnam ich też zacząć okradać, żeby te szuje mogły takie kocopoly #!$%@?ć.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz