Wpis z mikrobloga

@krzysiek_sdr: w ogóle nie wiem jak katolika można nazwać mordercą, przecież w dekalogu jest "nie zabijaj", to tak jak mówić, że muzułmanie jedzą świnie. No chyba, że katolik tylko z chrzestu, ale to wcale o nim nie świadczy.
@lukasz728:

katole robią to 2x w roku


Mistrzu, a to #!$%@? dzwonami z kościółków kilka razy dziennie i darcie japy co niedziele kilka razy dziennie z głośników umieszczonych na zewnątrz kościółka żeby osoby niezainteresowane tym chorym gównem nie przebywające w kościele to słyszały to co niby jeśli nie bezczelne obnoszenie się ze swoimi zboczeniami? A #!$%@? się w politykę i prawo państwa które według konstytucji jest państwem świeckim to co? Wasza
Nie wiem czy zauważyłeś / zauważyliście, jaki jest jad wypluwany na wierzących, przy jakimkolwiek wpisie odnośnie wiary bądź Boga?


@Sztofort: No ale dziwisz się, czy coś w tym stylu? Trwa wojna ideologiczna. To efekt #!$%@? się w cudze życia i przegięcia pały na wszystkie możliwe sposoby.
Nie wiem czy zauważyłeś / zauważyliście, jaki jest jad wypluwany na wierzących, przy jakimkolwiek wpisie odnośnie wiary bądź Boga?


@Sztofort: tak, a w czym problem? Wiara w gusła, to objaw zbiorczej choroby psychicznej, która od wieków zatruwa umysły Polaków, więc czemu niby nie można by tego piętnować?
@pablooooo: a bo to trzeba być zdefiniowanym żeby za kimś obstawać? rano na wykopie broniłem katoli przed lewakami, bo się #!$%@? a po południu będąc u teściów broniłem homoseksualistów przed katolami, bo teść uznał, że pedalstwo trzeba tępić :D
w sumie to #!$%@?ą mnie i jedni i drudzy ¯\_(ツ)_/¯
@4kroki jakiej choroby psychicznej? Potrafisz określić jaka choroba świadczy o wierze w Boga? I czym są gusła? Bo przez Kościół są już dawno zdefiniowane jako wiara w siłę nieokreśloną w przeciwieństwie do wiary w Boga, ale żeby o tym wiedzieć, trzeba najpierw coś wartościowego poczytać, a nie cytować artykuły z wyborczej.