Wpis z mikrobloga

ludziom w dzisiejszych czasach brakuje luzu, dystansu do siebie i poczucia humoru. jak ostatnio pokazałem januszom z mojej pracy memy z papieżem, to usłyszałem tylko "młody, ty to serio jesteś jakiś #!$%@? jak cię śmieszą takie rzeczy". mówię wam, zero poczucia humoru. poza tym brak śmieszności memom z papieżem będą zarzucać osoby oglądające "twórczość" walaszka i kabarety, phi.
  • 42
@NerlaTotep: nie boje się bólu dupy jakichś grzybów :]

@Thachii: nadal ma to swój urok mimo wszystko

@dusigrosz69: nom. zero dystansu. w pracy też często się wygłupiam czy coś żeby nieco rozluźnić atmosferę w kołchozie to też często słyszę tylko- "ty to jesteś debilem" albo "ej młody, brałeś dzisiaj leki?"... :/ kij w dupie aż po same gardło

@RobieZdrowaZupke: nie no trochę młodsi są. niektórzy są tylko nieco
@Mystoo: śmianie się z papierza i chwalenie się tym komuś obcemu, nie znając jego poczucia humoru to trzeba być debilem i jeszcze mieć pretensje że się czepiają, ogarnij się. Obcym pokazuje się tylko żarty z mahometa albo żarty z rzeczy codziennych, ale nie ty?! ty jesteś trochę głupi i dzięki temu odważny więc pokażesz żarty z papierza, nawet nie mając pojęcia dlaczego tyle jest takich żartów w obiegu