Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Wlasnie ogladam #czarnonabialym na #tvn24 w temacie #dzieci m.in. chorych psychicznie ( #depresja itd.) które poczuły że ucieczka w inną płeć to jest znakomite rozwiązanie na swoje problemy.
Po tym materiale wrażenie o szkodliwości ideologii #lgbt jeszcze we mnie wzrosło.

To jest straszne jak się tymi dzieciakami manipuluje ideologią i wpaja im krzywe wzorce tzw. "nowoczesnego" społeczeństwa. Więcej kolorowych sztandarów. Więcej wciskania im tęczowych treści i twierdzenie, że to jest normalne.

I te wyimaginowane problemy, które tvn koniecznie musi nagłaśniać, zupełnie jak z narracją o prześladowaniu cyganów swojego czasu :))

()
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JesusOfSuburbia: Sami rodzice mowili że ich dzieciaki miały problemy psychiczne, bywaly myśli lub próby samobójcze. TVN probował przemycać narrację o jakichś przesladowaniach więc fikoł do kwadratu.
Takiego #!$%@? jak w tym "dokumencie" już dawno nie słyszałem. No ale temacik nośny więc trzeba go grilować
¯\_(ツ)_/¯
ich dzieciaki miały problemy psychiczne, bywaly myśli lub próby samobójcze. TVN probował przemycać narrację o jakichś przesladowaniach więc fikoł do kwadratu.


@worldmaster: Ja ci to wyjaśnię, bo chyba ktoś tu nie rozumie
- jesteś gejem
- wolisz kolegów zamiast koleżanki
- twoi "koledzy" nie lubią twojego bycia gejem
- "koledzy" pokazują jak bardzo nie lubią twojego bycia gejem
- powtórz kilka(dziesiąt) razy
- choroby psychiczne pojawiają się

Racja, głupota powiązywać jedno
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niochland: i nagle to że powiedział mamie o tym że jest gejem odmieniło jego życie. Jak renkom odjoł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cud. Już go nikt nie szkaluje a Mariuszek vel Meggie jest szczęśliwy(a) a mama macha tęczowym sztandarem
( )
Tak to karykaturalnie zostało przedstawione.
@worldmaster: to, że ludzie którzy o tym nie wiedzieli a się dowiedzieli i Cię wspierają jest ważne.

Inaczej masz małego siuraka a startujesz do panny co lubi duże. W końcu jej mówisz, że masz małego a ona i tak Cię akceptuje bo lubi Cię takim jakim jesteś i ta "wada" nie sprawia, że szuka sobie innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)