Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?. W życiu najlepiej być Januszem i kupować jak najtaniej, jak najwieksze gówno. To jest moje życiowe motto teraz.

Kupiłem panele winylowe Quickstepa - ooo, niezniszczalne, używane w centrach handlowych, 25 lat gwarancji, klasa do zastosowań komercyjnych. Do tego musiałem robić wylewke, bo panele klejone i cieniutkie na 2mm. Łącznie 17k to kosztowało.
I co? I gówno. Panele sie zniszczyły pod fotelem obrotowym(tak, dobre mam kólka) w przeciągu 6 miesięcy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

W wynajmowanym poprzednio mieszkaniu, po 3 latatch jakieś gówno panele wyglądały o wiele lepiej.

#quickstep #podloga #zalesie
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DodatnieUjemny: dobrze, że mówisz, bo właśnie zastanawiam się nad winylami quickstepa (rodzice mają i sobie chwalą) no alr mam obawy jednak o powierzchnię pod krzesłami ( ͡° ʖ̯ ͡°) Nie wiem czy jakieś maty ochronne (ale to brzydkie) czy po prostu tańsze i za parę lat sobie wymienić
@choramuchomora Wydaje mi się, że mata pod panelami to jest niestety mus. Ja się łudziłem, że panele winylowe nie mają problemu z takim użytkowaniem, ale nic się nie różnią w tej materii.

Pocieszające jest, że zdarte panele widać tylko pod światło - patrząc z góry wyglądają normalnie.