Wpis z mikrobloga

siemano, jakie rekawice na poczatek do treningow boksu/mma? mysle kupowac w decathlonie, wiec fajnie jakby tam byly. Bardziej chodzi o wagę tych rekawic. Dzieki za pomoc.
#boks #mma #rekawice
  • 29
  • Odpowiedz
@must: Do mma używasz małych. W duzych nie jestes w stanie złapac i wykonać jakaś technikę. Co do bokserskich - pewnie 10/12 OZ w zależności od Twoich warunków fizycznych. Jaki budżet? Najlepiej kupić skórzane rękawice.
  • Odpowiedz
@must: Adidas, Thule, GreenHill z tych droższych i dobrych.
Velo to dobra opcja budżetowa a RDX to fajny średniak.
Ja przy 88kg używam 14 do treningów.
Na sparingi 16.
Ważne aby ręka dobrze leżała w rękawicy.
  • Odpowiedz
@appul: jestem totalnie poczatkujacy, w zeszlym roku chodzilem przez potorej miecha i tam sie na treningach uzywa duzych rekawic, pewnie na sparingach maja te małe.
Waże z 80kg, a budżet? No nie wiem, nie chce jakos przesadzac z budzetem, jakbym sie zmiescil w 100-150 zł to by było spoko. Czytałem, ze do takich typowych treningow/worka to 12-14 spoko
  • Odpowiedz
@paaszczaktaxi: oki to pewnie te velo bede brac w takim razie. Ptanie tylko, czy musze jakos specjalnie jechac do sklepu i przymierzac jakies inne 14? Czy jak tak na pałe zamowie to tez bedzie git?
  • Odpowiedz
dużo zależy od tego jakie masz dłonie, dlatego warto przymierzyć rękawice gdy używasz owijkę.

Tzn zakładasz owijki, na to rękawice i sprawdzasz.


@paaszczaktaxi: kk to pojde do decathlonu kuknac i zamowie pozniej z ebaya te velo. Dzieki bardzo.
  • Odpowiedz