Wpis z mikrobloga

siemano, jakie rekawice na poczatek do treningow boksu/mma? mysle kupowac w decathlonie, wiec fajnie jakby tam byly. Bardziej chodzi o wagę tych rekawic. Dzieki za pomoc.
#boks #mma #rekawice
  • 29
@must: Do mma używasz małych. W duzych nie jestes w stanie złapac i wykonać jakaś technikę. Co do bokserskich - pewnie 10/12 OZ w zależności od Twoich warunków fizycznych. Jaki budżet? Najlepiej kupić skórzane rękawice.
@must: Adidas, Thule, GreenHill z tych droższych i dobrych.
Velo to dobra opcja budżetowa a RDX to fajny średniak.
Ja przy 88kg używam 14 do treningów.
Na sparingi 16.
Ważne aby ręka dobrze leżała w rękawicy.
@appul: jestem totalnie poczatkujacy, w zeszlym roku chodzilem przez potorej miecha i tam sie na treningach uzywa duzych rekawic, pewnie na sparingach maja te małe.
Waże z 80kg, a budżet? No nie wiem, nie chce jakos przesadzac z budzetem, jakbym sie zmiescil w 100-150 zł to by było spoko. Czytałem, ze do takich typowych treningow/worka to 12-14 spoko
@paaszczaktaxi: oki to pewnie te velo bede brac w takim razie. Ptanie tylko, czy musze jakos specjalnie jechac do sklepu i przymierzac jakies inne 14? Czy jak tak na pałe zamowie to tez bedzie git?
dużo zależy od tego jakie masz dłonie, dlatego warto przymierzyć rękawice gdy używasz owijkę.

Tzn zakładasz owijki, na to rękawice i sprawdzasz.


@paaszczaktaxi: kk to pojde do decathlonu kuknac i zamowie pozniej z ebaya te velo. Dzieki bardzo.