Wpis z mikrobloga

#motocykle chciałbym zacząć przygodę ( ͡º ͜ʖ͡º) oglądałem SoA i będę jeździł! Trzy problemy:
150kg i brak motoru oraz prawka na motor. ¯_(ツ)_/¯ czy Cooper np Yamaha shadow 125 dla grubaska na pierwszy motor spoko? Czy raczej zrobić prawko i kupić coś większego ? Btw. W życiu nie jeździłem na Moto ( ͡º ͜ʖ͡º) #radom
  • 14
@Mirkowy_Annon: nie motor, tylko motocykl :) ja kupiłem 7 czy 8 lat temu Hondę MSX i mam ja do dzisiaj :) mnóstwo czasu mi oszczędziła w korkach w Warszawie. Jest spory wybór chopperow 125, napewno znajdziesz coś dla siebie. Tylko żadnego chinola nie kup i będzie dobrze :)
@Mirkowy_Annon: Smiechlem na mysl o 150kg miesa na 125ccm zainspirowanego do jazdy przez SoA :D ale spoko, rob co sprawia ci przyjemnosc, da sie jezdzic z taka masa na malej pojemnosci, shadow tez spoko. Jesli jestes jednak zdeterminowany, to ja bym poszedl na kurs. To, ze nie jezdziles wczesniej na niczym nie ma znaczenia przy dobrej szkole, to nawet zaleta, ze nie uczyl cie ktos na podworku i nie naopowiadal glupich
150kg i brak motoru oraz prawka na motor. ¯\(ツ)/¯ czy Cooper np Yamaha shadow 125 dla grubaska na pierwszy motor spoko? Czy raczej zrobić prawko i kupić coś większego ? Btw. W życiu nie jeździłem na Moto


@Mirkowy_Annon: zobacz jakie DMC ma ta 125. Serio piszę. Dolicz 10kg na ciuchy.
#motocykle chciałbym zacząć przygodę ( ͡º ͜ʖ͡º) oglądałem SoA i będę jeździł! Trzy problemy:

150kg i brak motoru oraz prawka na motor. ¯\(ツ)/¯ czy Cooper np Yamaha shadow 125 d


@Mirkowy_Annon: Myślę że virago 125 z będzie dobre. W razie czego kupisz większy silik.
Hondy rebel nie kupuj bo to strasznie słabe jest a shadow są bardzo drogie.
Tylko nie myśl sobie że ludzie będą na
Ogólnie to nikt na ciebie nie zwróci uwagi ale sama jazda tez może być przyjemna.


@mpetrumnigrum: To ja chyba jakiś inny jestem, bo właśnie wolę nie zwracać na siebie uwagi, tylko jeździć dla własnej pasji i radości (ʘʘ)
To ja chyba jakiś inny jestem, bo właśnie wolę nie zwracać na siebie uwagi, tylko jeździć dla własnej pasji i radości (ʘʘ


@watashi_L: Nie, jesteś jak większość.
Po prostu jak kolega napisał że naoglądał się SoA i w domniemaniu też chce taki być to mu napisałem ze w rzeczywistości to inaczej wygląda.
Prawie wszystkie 125 mają ładowność co najmniej 160kg. Ba taką ładowność w większości mają motorowery.


@mpetrumnigrum: to słabo, bo OP tyle będzie ważył w pełnych ciuchach. Dorzuci kufer i będzie zawieszenie pracowało powyżej zakładanego zakresu. Tak samo hamulce.
to słabo, bo OP tyle będzie ważył w pełnych ciuchach. Dorzuci kufer i będzie zawieszenie pracowało powyżej zakładanego zakresu. Tak samo hamulce.


@Anakee: Czym Ty się przejmujesz?
Nigdy przeładowanym motocyklem nie jeździłeś?
Zresztą spójrz jak podróżują w ciepłych Azjatyckich krajach i to na najtańszych Chińskich sprzętach.
Czym Ty się przejmujesz?

Nigdy przeładowanym motocyklem nie jeździłeś?

Zresztą spójrz jak podróżują w ciepłych Azjatyckich krajach i to na najtańszych Chińskich sprzętach.


@mpetrumnigrum: jeździłem i nie polecam. To, że w Azji jeżdżą na gównie nie znaczy, że jest dobre.