Wpis z mikrobloga

Mircy xD Co za #!$%@? historia
Wczoraj miałem z kumplami się spotkać, jakieś ognisko, no wiadomo.


Plan spalił na panewce bo nie było gdzie chlać xD
Więc kumpel wziął se auto, zapakowaliśmy się do środka i chlejemy wódeczkę i browarki
Pada pomysł by coś zjeść xD no to z naszej pięknej polskiej wsi, kierunek na najbliższe miasto które leży jakieś 25km w celu spożycia maczka
Nie minęło 4 minuty od naszego wyjazdu i spotykamy taką scenkę
Babka w Renault Scenic przyhamowywuje gwałtownie, Audi za nią też - typek się #!$%@?ł, wyprzedza ją i hamuje do zera xD
Myślimy - oho, będzie akcja, nasz kierowca wyszedł, kierowca audi też, podbijają do tego Scenica a tam #!$%@? babka siedzi xD
I nagle typiara rusza mijając otwarte drzwi audi o milimetry xD Rozpoczyna się pościg
Audi na awaryjnych wyprzedziło tego Renault, więc prowadzi tego Scenica mniej więcej przed siebie xD
Za Audi jedzie ten Scenic, za tym Sceniciem - my xD
Zadzwoniłem na psy ofcz, mówią że patrol wysłali a my dalej jedziemy za nią xD
patrzę na zegarek - 2137, więc krzyczę że 2137 i ładuję wódę z gwinta xD


W jednym momencie lecimy pewnie z 160 xD Typiara wielokrotnie wyjezdza na czołówkę
W końcu na rondzie typiara zjezdza na pobocze, no to co robię ja?
Rura z auta, które się jeszcze nie zatrzymało xD wyskoczyłem, #!$%@?łem się bo matma się nie zgrywała, ale i tak byłem pierwszy przy drzwiach tej renówki - otwieram drzwi pasażera, bomba do środka, wyciągam kluczki - podbija typek z Audi który mówi by mu dać je, to mu je dałem xD Typiara zaczyna go gonić pieszo z tymi kluczykami i nagle błękit policyjnych lamp, przyjechali chłopaki z Puławskiej którzy szybko ogarnęli akcję i aresztowali ją xD
Z ciekawości zapytałem ile miała promili


Mam parę nagrań, ale musiałbym jakąś sklejkę z tego zrobić bo tam słychać jak drę mordę z kumplami i robimy sobie heheszki z papieża więc tego nie wrzucę z głosem xD
#truestory ##!$%@? #wygryw #policja
  • 15