Wpis z mikrobloga

  • 0
@vvulpecula mam też teorię że wielka zmiana z ig Igi to może być właśnie ta wspólną przeprowadzka z Karolem - nawiązując do tej ich rozmowy ze sprawiedliwie jest żeby oboje zaczynali od zera w nowym miejscu ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@vvulpecula: ja jestem pozytywnie zaskoczona Igą i Karolem. Na ślubie zachowywała się dramatycznie, a w podróży wyglądali jakby się rzeczywiście fajnie dogadywali. Ploty mówiły, że nie widzieli się więcej po podróży a ze zwiastunu kolejnego odcinka nie wynika nic takiego.

Natomiast Laurą i Maciek to dramat, zupełnie nie rozumiem czemu dobrali do siebie osoby z odmiennym podejściem do religii. Według mnie wspólny język w tej kwestii albo chociaż brak drastycznych odchyłów
  • Odpowiedz
  • 0
@gesslerowaa to mamy podobne odczucia. I to jego głaskanie jej albo dotykanie trochę przeczy tym teoriom "przeciwnikow" Igi, bo jakby się jej brzydził to by tego nie robił.

Ja to samo z Laura i Maćkiem :/ jeszcze wcześniej się łudziłam że ona może też jest wierzącą ale teraz widać że to lewicowa dziewczyna i nie dziwię się jej bo ja też bym się nie dogadała z tak wierzącym facetem. Mówiła zresztą że
  • Odpowiedz
@vvulpecula: kiedyś już tak było, wszyscy wróżyli Paulinie i Krzysztofowi z 2 sezonu rozpad małżeństwa a jednak trochę wytrwali ( ͡° ͜ʖ ͡°) Choć już byli raz blisko rozwodu a teraz Krzysztof usunął wszystkie zdjęcia z Pauliną z insta, więc pewnie znowu jakiś kryzys mają.
  • Odpowiedz
@vvulpecula: powiedz cos wiecej o Macku i Laurze kibicuje im bardzo i wydaja się dobrani calkiem spoko. W ogole Laura po dzisiejszym odcinku na tvn7 wypada swietnie - uśmiechnięta otwarta szczera. Na poczatku programu myślałam ze to jakas nudziara która boi sie wyrazić wlasne zdanie
  • Odpowiedz
  • 0
@Hakunapotata było bardzo fajnie, mieli super nastrój do czasu jak się otworzyli i zaczęli rozmawiać o tym jak poradzili sobie z problemami w życiu i wyszło że Maciej zwrócił się w stronę wiary i Boga i zabrał Pismo Św w podróż. Laurze bardzo spadł entuzjazm i już potem wszystkie ujęcia z nimi to były takie że gadali o tej wierze i widać że to dla niej problem :c
  • Odpowiedz
  • 0
@Hakunapotata cholera ich się. Dodali wpis na FB z komentarzem że mówili żeby się wstrzymać z opiniami do następnego odcinka ¯_(ツ)_/¯ więc pewnie trochę trollują i nakręcają nas i
  • Odpowiedz
@vvulpecula: no ciekawe jak to sie ułoży, przejrzałam teraz ig Laury i ciezko cos wywnioskować. Zero przecieków czy wskazówek ze maciek w jej zyciu nadal jest. Jedyne co to wyglada na to ze nadal mieszka w Gliwicach
  • Odpowiedz