Wpis z mikrobloga

Ochłodzenie stało się faktem. Temperatury nie przekraczają nigdzie +11 °C i nie przekroczą ich przez kolejne dwa dni. Tym samym okres Świąt Wielkanocnych spędzimy przy dominacji zachmurzenia, niskich temperatur i opadów o różnym charakterze. Na wzrosty temperatur powyżej +10 °C poczekamy do poniedziałku, ale to tyle dobrych wiadomości, bo tak szybko, jak temperatury nam wzrosną, tak szybko ponownie spadną. @dpom
#pogoda
  • 6
  • Odpowiedz
emperatury nie przekraczają nigdzie +10 °C i nie przekroczą ich przez kolejne dwa dni.


@kamil-98: Nieprawda - 15:00, Przelewice 10,3°C. Jutro nigdzie, ale w niedzielę i poniedziałek już tak. Potem kolejna faza ochłodzenia i wyglądać to może już dużo gorzej.
  • Odpowiedz
@sztach: takz masz rację co do tmax dzis, edytowalem bo dotyczylo to innego obszaru. Co do niedzieli to powiedzmy, ze jestem sceptykiem wzrostow juz w ten dzien.
  • Odpowiedz
Co do niedzieli to powiedzmy, ze jestem sceptykiem wzrostow juz w ten dzien.


@kamil-98: W niedzielę będzie podobny rozkład temperatur jak dzisiaj - ciepły wycinek zakręci się tylko w okolicach Szczecina i tylko tam będzie powyżej 10. W poniedziałek w Szczecinie już ochłodzenie.
  • Odpowiedz
@sztach: Nie bardzo rozumiem. Piszesz, że rozkład w niedzielę będzie podobny do dzisiejszego i ciepły wycinek zakręci się tylko w Szczecinie przy czym Szczecin dziś jest jednym z chłodniejszych miast. W mojej ocenie, w niedzielę ciepło będzie na S, SE od Szczecina, a sam Szczecin raczej nie wyróżni się niczym spośród miast zachodniej Polski bo i różnice temperatur znaczne w tych częściach moim zdaniem nie będą.
  • Odpowiedz
@sztach: No, ale jak inaczej? Przecież w Świętokrzyskim, Warmińsko-Mazurskim czy na Dolnym Śląsku w tych godzinach notowano podobne temperatury, a kto wie czy w danych 10 minutowych nie wyższe nieco, bo tam dość szybko zaczęło się ochładzać w porównaniu do ŚWK.
  • Odpowiedz