Wpis z mikrobloga

Witaaam pozbyłem się dziś mojej #ps4 trochę mi smutno a #ps5 tymczasem tak wentylatory wyjąą ale cóż jakbym oddał na gwarancje dostałbym pewnie ta sama bo nie wpływa to na grę i widziałem ze często tak argumentuje to Sony
#ps5
  • 9
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Tymariel: musisz mieć głośno na chacie jeżeli ps5 jest dla ciebie bezgłośne, miałem już 5 różnych ps5 i każda, niezalezbie od modelu wentylatora była słyszalna nawet podczas grania

Nie rozumiem dlaczego ludzie piszą takie farmazony jak ty a potem normalni użytkownicy są rozczarowani
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Libra_Versus_Libra: wtf. Serio jest niesłyszalna.
Chyba że żyjesz na jakimś odosobnieniu na pustyni gdzie nie ma żadnych innych dźwięków. Na kanapie 2m od konsoli nie słychać wcale, jedynie jak podejdę na paręnaście cm to lekko słychać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Absynt: wiem, zajrzyj chociażby na forum psx extreme tam co druga osoba ma takie problemy, są ludzie co po 5 razy oddawali i dostawali konsole z takimi samymi problemami albo gorszymi
  • Odpowiedz
2 m od TV nic nie słychać, ja nie wiem czy ludzie wpychają łeb za konsole i się doszukują dźwięku, czy to kwestia że część ma naprawdę jakieś wadliwe konsole. Jedynie co to napęd jak pracuje to go słychać
  • Odpowiedz