Wpis z mikrobloga

@kulass
A wiesz, że sprawy i ofiary, gdzie kat już nie żyje, nie są wliczane w poczet? Nigdy nie były i nie będę? W takim przypadku, jak oni chcą ustalić prawdziwą skalę procederu?
Już niewybranie do komisji księdza Zalewskiego alarmowało mnie, że ta komisja nie jest wcale od rozwiązania problemu i wskazania winnych oraz zadośćuczynienia ofiarom, a jedynie ma zrobić tylko dobre wrażenie i ukryć wszystko co da się ukryć. Mydlenie oczu.
A wiesz, że sprawy i ofiary, gdzie kat już nie żyje, nie są wliczane w poczet? Nigdy nie były i nie będę? W takim przypadku, jak oni chcą ustalić prawdziwą skalę procederu?


@szunis: A to nie widziałem, szkoda bo faktycznie zakłamie to wyniki końcowe.

Już nie wybranie do komisji księdza Zalewskiego alarmowało mnie, że ta komisja nie jest wcale od rozwiązania problemu i wskazania winnych oraz zadośćuczynienia ofiarom, a jedynie ma
@kulass
Przypadkowo sprawa fałszowania statystyk wypłynęła przy okazji śmierci Dymera.

"Badaniem sprawy ks. Dymera nie zajmie się państwowa komisja ds. pedofilii. Ogłosiła dzisiaj, że badała związane z nią dokumenty, ale zgodnie z regulującymi jej działanie przepisami musi zakończyć postępowanie wyjaśniające po śmierci księdza."

https://oko.press/ksiadz-andrzej-dymer-nie-zyje/
@szunis
@kulass

Gdyby Zalewskiemu faktycznie zależało na wyjaśnieniu czegokolwiek i dobru ofiar to z tymi kwitami które miał na swoich kumpli poszedłby prosto do prokuratury a nie #!$%@? do Dziwisza XD.
Teraz to może co najwyżej sobie #!$%@?ć po telewizjach śniadaniowych co nie zmienia faktu, że cały czas czerpie korzyści z pozostawania w strukturach organizacji o charakterze przestępczym jaką KK bez wątpienia jest.
@bastek66 Prokuratura, Policja, Telewizja (publiczna), Trybunał Konstytucyjny pod rządami PiSiorow uległy "korozji"
Zresztą nie o to pytałeś. Chciałeś przykładu powiązania z Konfederacją, to Ci dałem.