Wpis z mikrobloga

Bartender, ratownik, instruktor narciarstwa, kierowca, miłośnik literatury. od wczoraj nie pije alkoholu xD wolny od innych nałogów! Przede wszystkim hedonista co godzę z posiadaniem dwóch Perskich Assasinów! Których nie biorę ze sobą.
@Pherun: @Dynamiczny_Edek: Zdecydowanie nie jestem #!$%@?ęty i nie chowam urazy. Może coś się znajdzie do zobaczenia pewnie.

@PanKara: Nauczyłem się odpowiadać na MB. Pewnie wpadnę wypije piwko i pomyślimy co dalej. Jak was poznam? Wy większości przypadków pewnie się znacie.
@BadNews: Mamy zarezerwowaną swoją salkę, jak coś to pytajcie o vip rooma albo o wykop.pl na barze :P i wierz mi, że ja sam znam teraz może z 5 osób, mało tego, na poprzedniej imprezie nie znaliśmy nikogo i jakoś daliśmy radę się odnaleźć
@PanKara: niestety nieprzybede, miał miejsce maly incydent na drodze ktorego bylem świadkiem i przyszło mi zeznawać jestem dalej na komisariacie, ale sa i plusy poznałem miła pania z RedBulla. Przepraszam moze następnym razem sieć uda. Pozdrawiam i dobrej zabawy. Czekam na zdjęcia i jak sie uda fo wyśle i jakieś ze swojej drogi.