Wpis z mikrobloga

Ale mnie #!$%@?ą niektóre baby z klasy z jakiś wioch gdzie wszyscy im liżą dupy na każdym kroku. Ostatnio mnie #!$%@?ła baba z klasy. Na grupie z polskiego ze względu na to że pisaliśmy kartkówkę na forms i jak ją napiszesz to wyświetlają ci się dobre i złe odpowiedzi więc zaproponowałem żeby jakaś p0lka z dobrymi ocenami oddała. Zaznaczam że sam wcześniej oddałem pod warunkiem że ktoś odda tym razem. Jak to zaproponowałem to baba z klasy do mnie "SAM SE #!$%@? ODDAJ JAK CI NIE PASUJE JULKO JULKOWSKA WEŹ WYWAL MIRKA Z GRUPY" a ja "Ale ty jesteś #!$%@? tępa. Czy twój mózg nie jest w stanie zrozumieć tego że jak jedna osoba wyśle jak ja ostatnio to wszyscy będą mieli odpowiedzi na tacy zamiast szukać ich w necie? Np ty bo masz dobrą średnią" i wtedy lawina od babiszczy "HURRR BURRR TO JEST KOBIETA JAK TY SIE ODZYWASZ CO TY ROBISZ HURR BURR" ja na to cytując dzień świra "Ja jestem za równouprawnieniem :)" i potem mnie #!$%@? z grupy...i tak dostałem 5 bo kolega podał odpowiedzi prywatnie i pochwaliłem się tym na klasowej żeby ich #!$%@?ć więc tak czy tak wyszedłem na swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#przegryw ##!$%@? #p0lka
  • 9