Wpis z mikrobloga

@wakxam: Oj chyba ziomek widział cyca Wersow.... Gdybym ja po kilku latach znalazł publicznie swoje takie zdjęcie będąc popularnym to chyba bym się spalił ze wstydu! I ten opis Wersow:

" Dodałam zdjęcie z Kubą , żeby wszytskich tutaj poinformowac , że mnie i Kube nic nie łączy , jesteśmy poprostu znajomymi . Mam dośc tych plotek i tego , że każda osoba po koleji pyta się mnie "ty kręcisz z Kubą? " ! Żeby było wiadomo , ja nie kręce z Kubą , mam chłopaka i dobrze mi z nim ."



"Dzisiaj mam strasznie dużo rzeczy do zrobienia ."

Teraz szybki ogar ,potem zakupy i spotkanie z Davidem"

Po czym dodaje zdjęcie z ziomkiem gdzie widać że nie ma opcji że chłop jej cyca nie widział...!

Niestety ale Wesrsow była, jest i będzie tępa! I z ortografia widać na wysokim poziomie...!

#friz #wersow #polskiyoutube #youtube #logikarozowychpaskow #ekipa #ekipafriza
wakxam - @wakxam: Oj chyba ziomek widział cyca Wersow.... Gdybym ja po kilku latach z...

źródło: comment_1617293568KUZk266iGYzissjFCKn9ZK.jpg

Pobierz
  • 7
@wakxam: Ciekawe kim jest ten ziomek i co takiego robili skoro jest trochę rozebrana :P

Ogólnie to najbardziej zastanawiające jest to jak można opublikować takie zdjęcie do sieci i to w dodatku mając chłopaka.

Chyba chciała pokazać, że jest odważna, nie wstydzi się swojego ciała, chciała być lepsza od koleżanek, że spotyka się z ziomkami, ma chłopaka itp.

Każdy był w jej wieku, robił różne głupie czy dziwne rzeczy ale nie