Wpis z mikrobloga

Lubię zakładać się z wykopkami oglądającymi mecze naszej upośledzonej reprezentacji o flaszkę.

Poprzednim razem zakład tyczył się wyjścia z grupy ma MŚ w Rosji, gdzie jak zwykle balonik był srogo napompowany.
Ja twierdziłem, że Polska nie wyjdzie z grupy, podczas gdy wykopek, którego nicka już nie pamiętam, zatwardziale twierdził, że wyjdziemy bez problemu. Każdy pamięta jakim blamażem to się skończyło, a dla zapominalskich przypomnienie: https://i.imgur.com/GTMNQl7.png

Oczywiście po przegranym zakładzie żadnej flaszki nie zobaczyłem, a wykopek usunął konto zamiast zachować się z godnością jak facet XDDD

Kolejny zakład tyczył się wczorajszego meczu z Anglią. Znowu prosty zakład: Polska wygra/zremisuje - ja wysyłam flaszkę, Polska przegra - @LonNon wysyła mi flaszkę.

Czy tym razem wykopek okaże się człowiekiem honoru?
Czy zostanę wydymany jak poprzednio?

Plusuj ten wpis, a zawołam cię jak rozwinie się sytuacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam zainteresowanych @LonNon @KCPR

#mecz #reprezentacja #bukmacherka
Pobierz
źródło: comment_1617263611jxEM08pnm0KXgvtybYW3KW.jpg
  • 20
Udajesz wielce oświeconego bo wiesz teraz, że szereg błędów trenera doprowadził do tego, że nie wygraliśmy go.


@Shatter: o czym ty gadasz w ogóle? Nie przyjmowałem zakładu po meczu z Senegalem tylko przed mistrzostwami.
Wtedy "udawałem" oświeconego, a nie teraz, bo każdy wtedy piał z zachwytu (tak jak pewnie i ty), a ja po prostu z uwagą obejrzałem: 0:1 z Nigerią 23.03.2018, 3:2 z Koreą 27.03.2018, 2:2 z Chile 08.06.2018 i