Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 603
Szukam różowej między 23 a 27 lat. 170-175cm 55-60kg to maksimum jak masz więcej to przesuń w lewo, ciekawa, rozmowna, zabawna, pracowita i niezależna, no i musisz mieć długie włosy minimum do łopatek koloru dowolnego z wyjątkiem feministycznych, jak nie chodzisz na siłownię i nie masz jędrnej pupy ani cyckow tylko kawałki zwisającej skóry lub suty jak wentyle od stara albo cycki jak facet z lipomastia to nawet mi nie zawracaj glowy.
Oferuje siebie, nie pisze pierwszy.
Oczywiście to osobowość i charakter jest najważniejszy a nie wygląd.
Nie wstawiam zdjęcia bo musisz kochać mnie za to kim jestem a nie jak wyglądam.

Dobra opis gotowy, to zakładam profil na tinderze
  • 63
@Megawonsz_dziewienc
Kurla nigdy nie widzialam aplikacji TINDER I nie sądziłam że w free roxa "ustawanie na jechanie"
są takie wymagania....cos niesamowitego.
Chyba będę musiała zajrzeć na męża konto bo burak sobie założył o co jest awantura od paru dni gdzie dodam że naprawdę nie straszę 162/51 wysoka nie... ale niektórzy lubią drobne kruszynki a tam gdzie trzeba różnice między talia a biodrami odpowiednie , resztę danych zachowam dla siebie.
@Megawonsz_dziewienc

Mój mąż 27 ja 32lvl i na luzie to pisze, jego poziom zazdrości = rozpierniczona, chata taleza i często powtarzał mi że jestem laska w #!$%@? i że nigdy takiej nie miał ale ostatnio jak już po ślubie MY BYĆ to #!$%@?ł mu się na banke tryb manipulatora i kiedy już wylapal, że mi zależy na nim i wiadomo love bo tak dla jaj do ślubu nie szłam a jak mówię