Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Guten tag! Planuje w ciągu najbliższych trzech miesięcy emigrować do #niemcy na bank wschód Niemiec (wiem, że mniejsze stawki aczkolwiek ponoć wynajem też ;)) Wyjadę z dziewczyną gdy już będę miał nagraną robotę. Najważniejsze o co pisze, średnio z moim niemieckim. (uczę się od zera) Chciałbym znaleźć złoty sirdek do nauki- choć wiem, że takiego nie ma- ale czy brali byście korki by jak najszybciej nauczyć się języka mówionego? Czy przy wynajmie będzie mnóstwooo rzeczy do załatwienia, jakiś prąd, gaz, internet itp.? :(
Next praca będzie fizyczna że względu na słaby język i tutaj po prostu by się zaczepić a następnie już pójdzie - więc... O co będą pytać jakie słownictwo do wykonywania podstawowych czynności? Czy jak zaproponuje zbyt wysoką stawkę to mnie odrzucą czy będą negocjować? Danke Mirki!

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6063fdf2ccdad9000aaf539a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: może nie odpowiem stricte na twoje pytanie, ale myślę że jeśli w DE jest podobnie jak w UK to są tak agencje pracy w których pracują Polki/Polacy którzy ogarniają całe formalnosci