Wpis z mikrobloga

Jeśli ktoś z was gra w #rdronline na #xbox to zapraszam do klubu RDO Polska.

Na reddicie jest spora i bardzo aktywna społeczność, sam często grywałem w ekipach 7 osobowych angielskojęzycznych, a z polakami jakoś tak nigdy nie po drodze.. więc postanowiłem spróbować stworzyć chociaż jakieś małe polskie community. Można znaleźć kogoś do grania, pomocy lub pochwalić się screenami.

Już kilku się nas tam zebrało, latamy sobie wieczorkami, czasem głośno, czasem chill i wczuwanie w klimat :D
  • 8
@zjerycha: ciężko Ci będzie tworzyć coś nowego, szczególnie w grze która nie jest teraz mocno popularna na platformie która nie jest zbyt popularna w Polszy. Spróbuj poszukać jakiejś grupki na fejsie i się podepnij pod istniejącą

Ewentualnie jak chcesz serio się wziąć za tworzenie grupy graczy to wykorzystaj czas z wielkiego poniedziałku, dużo osób w PL ma wtedy wolne, więc poskakanie po różnych sesjach może pomóc w zebraniu fajnej drużyny ;)
@Qrix: to nie tak że mam jakieś parcie na super wielką społeczność, po prostu zapraszam chętnych do grania, już jest kilkanaście osób w klubie, póki co gramy po kilka osób zazwyczaj

@Baccon: nie wiem o czym mówisz i na czym grasz, u mnie gra wygląda bosko, u znajomych również, grafika i widoki w tej grze to jakieś 50% powodów dla których w to gramy ( ͡° ͜ʖ ͡
@zjerycha: mam OLED i gra jest zwyczajnie ciemna, nie korzysta z rozpiętości tonalnej HDR. Było to od początku zgłaszane ale Rockstar ma to w dupie. Ciężko jest przejść z grania z HDR do takiej fuszery bo odbiera mi to radość z gry. Jest ładnie ale słonice nie razi a jaskinie nie są ciemne, wszystko na jedno kopyto, bardzo się zawiodłem na tej grze po zmianie tv z niskiej półki na dobry
@zjerycha: zgadzam się, że to drobiazg ale psuje mi immersję kiedy patrzę w niebo na pustyni i nawet jasno nie jest a po to kupiłem lepszy TV, żeby mnie rdr2 wgniotło w fotel a nie rozczarowało taką głupią niedoróbką.