Wpis z mikrobloga

Kindle 10 czy Paperwhite 4?

Z tego co widzę podstawowy kundel dorobił się wreszcie podświetlenia, warto dopłacać 35€ za wyższą rozdzielczość i PPI w Paperwhite jeśli nie czytam komiksów ani książek z obrazkami? Jest to w ogóle zauważalne przy zwykłym tekście?

Obecnie mam Kindle 7 z którego jestem bardzo zadowolony, brakuje mi tylko podświetlenia.

#czytniki #ebook #kindle
  • 7
wazna cecha pw4 nie ma ekranu w zaglebieniu, nie syfi sie, powloka ekranu wysokiej jakosci nie rysuje sie


@cool_story: ale też ekran jest gładki a nie matowy jak w poprzednich modelach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z tego co widzę podstawowy kundel dorobił się wreszcie podświetlenia, warto dopłacać 35€ za wyższą rozdzielczość i PPI w Paperwhite jeśli nie czytam komiksów ani książek z obrazkami? Jest to w ogóle
@Niedowiarek: jw.
jeśli jesteś zadowolony z ekranu w 7 i tylko chcesz podświetlenie to 3 stówki jest elegancką ceną za dobry czytnik jakim jest v.10
Jeśli jednak miałeś styczność z knedlem mającym wyświetlacz 300ppi to różnica w ostrości fontów będzie bardzo mocno zauważalna. Coś jak zobaczyć różnicę w druku wysokiej jakości w encyklopedii a w takiej staruśkiej 40l książce drukowanej na kiepskim papierze.

Mimo wszystko, tu chodzi tylko o hajs, bo