Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego postu z wczoraj wołam plusujących, którzy chcieli się "zrzucić" na prezent od wykopków.

LINK DO ZBIÓRKI

@prezes_rady_nadzorczej_wykopu jest umówiony z Maćkiem na czwartek po świętach. Zbieramy pieniądze do niedzieli 04.04, w poniedziałek zamawiamy zestaw.

Po rozmowie z @prezes_rady_nadzorczej_wykopu zdecydowaliśmy się na zebranie kasy przez pomagaj.pl:
- 5% "prowizji" dla pomagaj i 2,5% dla operatorów jako minus
+ Widzimy ile zabraliśmy więc będzie łatwiej się rozliczyć niż gdybym zbierał na prywatne konto

W sytuacji w której nie wydamy wszystkiego na Lego nadwyżkę przeleję na fundację wspierającą chorych na #sma.

Oczywiście w pełni się rozliczę z Wami z zebranych środków.

#lego #wykopefekt

Wołam użytkowników, którzy zaplusowali następujący wpis lub komentarz:
https://www.wykop.pl/wpis/56517357/na-jednej-z-grup-lego-scisnelo-troszku-serducho-fe/#comment-201132319

  • 52
  • Odpowiedz
@Bobokkk: Napisałem do Maćka na priv na FB żeby się ustawić. Niekoniecznie muszą się wszyscy zbierać na raz u niego. Żeby nie było sytuacji, gdzie jednego dnia przyjedzie do niego tłum osób, chłopak będzie skrępowany, a przez następne tygodnie nie przyjdzie do niego pies ze złamaną nogą, bo była akcja - nie ma akcji. Zresztą jest pandemia, nie ryzykujcie zdrowiem swoim i innych zbierając się dużą grupą. Ja zamierzam zrobić
  • Odpowiedz
@Bobokkk: Moja mami zmarła już pare ładnych lat temu na zanikowe boczne, strasznie #!$%@? gówno. Gdybym tylko mieszkał troszkę bliżej... dorzucam cegiełkę do jakiegoś fajnego zestawu. Wołaj Miras z jakimś foto co to tam fajnego poskładacie razem z Maćkiem :)
  • Odpowiedz
Myśleliście nad jakimiś konkretnymi zestawami? Jako iż chłopak ma postępujący zanik mięśni to może coś z serii LEGO Architektura? Tam są większe elementy łatwiejsze w konstrukcji, a budowle też robią wrażenie. Chociaż taki LEGO Technic sterowany na pilota może mu sprawić więcej frajdy później, jeśli tylko będzie mógł lekko palcami ruszać. Przekażcie Maćkowi dużo szczęścia ode mnie, a na dniach się dorzucę ponownie na zbiórkę
  • Odpowiedz
Dzięki wszystkim, nie spodziewałem się że tak szybko uda się zebrać 1500 zł. Super, serce rośnie :)

Jeśli ktoś nadal ma ochotę się do rzucić - zbiórka będzie otwarta do niedzieli do końca dnia.

@prezes_rady_nadzorczej_wykopu jest w kontakcie z Maciejem i postara się wyczuć jakie zestawy możemy kupić i coś wybierzemy.
  • Odpowiedz
Wow! A jednak @Bobokkk, miałęm rację mówiąc że do końca czasu pracy wykopki zrealizują cel :D Rozmawiałem dziś z Maćkiem, wspomniał mi że planuje zakup wahadłowca NASA (zestaw 10283). Zestaw ten wychodzi 1 kwietnia, nie wiem czy zdążyłby dotrzeć do czwartku :(
Co więcej - udało mi się skontaktować z opiekunem Maćka, będzie u niego w piątek. Poprosiłem go o małe przeszpiegi, ma dać znać co już się znajduje w
  • Odpowiedz