Wpis z mikrobloga

@SwiecacaKulka: Nie wiem skąd bierze się to przekonanie, że młodszy Diaz ciągle lata po melanżach. Przecież on całe życie jest w treningu, jak nie MMA to triathlony, maratony itp. Owszem, pali trawę, ale najwyraźniej nie ma to większego wpływu na jego formę - gość pod względem cardio zjada prawie całe UFC. Poza tym daje świetne walki i jest gwarantem rozrywki, czekam na każdą jego walkę i cieszę się że wraca. Melanżownikiem
@BartMichaels: jak najbardziej to rozumiem i wiem o tym, bo śledzę go na różnych portalach społecznościowych. Napisałem to raczej z przymróżeniem oka, właśnie ze względu na to, jaka otoczka panuje wokół braci. Co do starszego z diazów - również chciałbym, żeby w klatce jeszcze się pojawił, aczkolwiek szkoda jego zdrowia dla walki z jakims młodym wilkiem, który tylko wybiłby się na jego nazwisku.
@SwiecacaKulka: Widok skatowanego Nicka byłby rzeczywiście smutny, zwłaszcza gdyby obił go jakiś "młody wilk". Ale nie powiem, rewanż z takim Lawlerem bym chętnie zobaczył. Można z tego stworzyć fajną historię, goście spotkali się pierwszy raz jak mieli po 20 lat, a rewanż odbębnią tuż przed emeryturą.

Ale to już czyste fantazjowanie, z którego nic nie wynika i pewnie nie wyniknie. Na chwilę obecną życzę sobie, żeby walka młodego Diaza z Edwardsem