Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 42
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:00, Środa, 31 marca 2021. Imieniny: Beniamina, Dobromierza, Leonarda. Słońce wstało dziś o 06:21. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 12 godzin i 58 minut, w zenicie znajdzie się o 12:50 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 19:20. Ciemna noc zapadnie o 20:40, ale gwiazd można wypatrywać od 19:56.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Mamy godzinę 07:02:0...
  • 41
  • Odpowiedz

Cześć. To już środa? Ale fajnie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Życzę dużo uśmiechu, a ten na pewno będzie jak zdrowo sobie podjecie i trunku dobrego wypijcie, a jakiego? To już zależy od Was ( ͡ ͜ʖ ͡)
Miłego dnia. Uważajcie na siebie. Hej!
wynalazekone - ! spoiler @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu ...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@micke: @TomTailor100 @Sikorka2017: @Wejszlo: @wynalazek_one @Dioddy @Pjotsze @Dziesion: @wyinwidualizowany @unizony_czlonek @MalaGlupiaMiejscowosc01 @bolorollo: : @AllGoesWrong: @slabehaslo: @shitty_support: @petla_sprzezenia: @omi-omi: @mobutu2: @Dddkop: @algus: @Hansim33: @nie_mowie_po_kociemu: @Glupiii: @piupiulaserem
@Jurgen_Van_Beethoven:

Siema. Środa, ósma rano a my już fajrant.

Znaczy no, nie do końca, ale my idziemy tutaj znowu w ściemnianie i powolną robotę, bo to, co mamy jest do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
Hej! Jeśli kogoś zawołałam podwójnie, to przepraszam ale zamiast "odpowiedz" kliknelam cytuj xD
Od wczoraj mam nowe stanowisko pracy (tak jakby). Kasa ta sama więc nic się nie zmienia oprócz większej odpowiedzialności i uprawnień. Jestem kontrolerem zamówień. Już się dziś ktoś obraził na mnie bo wykryłam jego błędy xD teraz wszyscy będą mnie nienawidzić xD chociaż to program wykrywa błędy, ja tylko skanuje produkty ¯_(ツ)_/¯
Dobrego i miłego dnia!

@bolorollo: @
  • Odpowiedz
@joolekk: @nie_mowie_po_kociemu: Nie wszystko co ma miejsce na świecie, ma sens. Dużo ludzi nie lubi jak im się mówi prawdę, wolą jak się ich okłamuje. "Dobrze wykonujesz tę pracę", "pasuje Tobie ten kolor włosów", "szef ma racje". Tacy, którzy otwarcie mówią co myślą, mają #!$%@?, szczególnie gdy wyrażają swoją opinię na temat wdrażania nowego pomysłu do firmy, który jest nielogiczny i nieracjonalny, kosztowny i czasochłonny. Natomiast Ci, którzy powiedzą na
  • Odpowiedz
@nie_mowie_po_kociemu: xD i to kobieta jeszcze wytyka błędy! o nie!

@TomTailor100: rozumiem, ale w firmie, gdzie jakość jest ważna, kontrola jakości jest normalnym i bardzo ważnym procesem. Nie chodzi o #!$%@? kogoś, tylko zapewnienie jakości produktu. Kontrolerzy "grają w tym samym zespole" i dobra współpraca powinna być podstawą
  • Odpowiedz
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @piupiulaserem

no dzien dobry koledzy ja stalem zaraz szykuje sie do roboty i mam nadzeje pare godzin dzisiej pokopac zeby pieniqzki zarobic no i milego dnia dla was i tak dalej dobra narazie
  • Odpowiedz
@joolekk: Nie zrozum mnie źle. Myślę, że jesteś albo ode mnie młodszy, albo masz fajniejsze doświadczenia życiowe. Ja próbowałem zmieniać rzeczy w firmie, 90% nie udało się, a często próbowałem bo ciężko mi okiełznać mordę (zachowując jakąś kulturę oczywiście i szacunek), ale nawet jeśli dla mnie liczyło się wspólne dobro (mam prosty schemat myślenia - im więcej zarabia firma, tym więcej ja mogę się ubiegać o podwyżkę - tak, błędne myślenie
  • Odpowiedz
@TomTailor100: ale nie chodzi mi o wywoływanie konfliktów ;)

Jeśli moje stanowisko polega na sprawdzeniu czy produkt lub zamówienie jest poprawne, zgodne ze specyfikacją, to w przypadku gdy nie jest, zgłaszam taki fakt. Po prostu wykonuję swoją robotę dobrze. A to że ktoś obrazi się na mnie, jest bez sensu
  • Odpowiedz