Wpis z mikrobloga

Kurczę żółte i baranku biały, w niedziele są święta Wielkanocne, właśnie zdałem sobie z tego sprawę, jak to dobrze, że będę je spędzał z dala od rodziny i ominie mnie ten doroczny cyrk xD

U mnie święta Wielkanocne w domu wyglądały tak, że stary od rana jak małpa biegał po mieszkaniu i robił nikomu niepotrzebne rzeczy, jak wyniesienie krajalnicy elektrycznej do piwnicy, kiedy to właśnie na święta była najbardziej potrzebna, bo było pełno wędlin do krojenia. Matka cały dzień gotowała i darła jape, a tego jej jedzenia nikt nie jadł, bo ona nie potrafi gotować, a nikogo się nie słucha i np. dawała wczorajsze ziemniaki do sernika i w serniku było czuć smak starego ziemniaka, do sałatki jarzynowej też dawała wczorajsze ziemniaki, kiedy ja ją jem z chlebem, a nie będę przecież jadł starych ziemniaków z chlebem, więc nawet nie było za bardzo co jeść, sam musiałem sobie robić sałatke xD

#przegryw #wykopek #swieta #oswiadczenie #heheszki
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@WykopekBordo: też się cieszę, ostatnio na święta byłam 2 lata temu i uznałam, że więcej nie będę xD jakieś awantury, alkohol, niezręcznie widzenia z rodziną, jedzenie "to na święta", sprzątanie całej chaty dla jezuska i #!$%@? się jak stróż w Boże ciało bo śniadanie świąteczne. Teraz zrobię z niebieskim kilka potraw które najbardziej lubimy, wyjdziemy na spacer i tyle, #!$%@? jajca. A żurek zjem w pizamie:D
dawała wczorajsze ziemniaki do sernika i w serniku było czuć smak starego ziemniaka, do sałatki jarzynowej też dawała wczorajsze ziemniaki, kiedy ja ją jem z chlebem, a nie będę przecież jadł starych ziemniaków z chlebem, więc nawet nie było za bardzo co jeść, sam musiałem sobie robić sałatke xD


@WykopekBordo: XD az mi sie przypomnial film ktory zawsze lubilem ogladac XD