Wpis z mikrobloga

Przypominam, że zagrożenie ze strony ideologii gender i ruchu LGBT to jest najpoważniejszy problemy trapiący w XXI wieku Polaków płci męskiej w wieku 18-39 lat xD

https://oko.press/mezczyzni-najbardziej-boja-sie-gejow-i-gender-kobiety-zapasci-sluzby-zdrowia-wspolny-strach-o-klimat/

#bekazprawakow #bekazniebieskichpaskow #lgbt #homoseksualizm #neuropa #polska
R187 - Przypominam, że zagrożenie ze strony ideologii gender i ruchu LGBT to jest naj...

źródło: comment_1617098333mUqWqqpiEfflmOROYaAXI4.jpg

Pobierz
  • 77
@R187: Czemu przeinaczasz? Wykres wyraznie mowi o zagrozeniach dla Polski, a ty stawiasz teze, jakoby " LGBT to jest najpoważniejszy problemy trapiący w XXI wieku Polaków płci męskiej w wieku 18-39 lat."
@R187: autentycznie miałem doła przez kilka dni gdy zobaczyłem te badania, a było to jakoś chwilę przed wyborami prezydenckimi. Dla mnie to jest niepojęte co ludzie mają w głowach, jakimi kategoriami myślą. Straciłem wtedy poczucie przynależności do społeczeństwa w pewnym stopniu i po trochu szacunku.

Wbrew pozorom u kobiet też ten odsetek nie jest niski. Średnio wychodzi że co czwarty młody Polak! Co czwarty!
@R187:
Retoryka PIS to atakowanie ideologi LGBT. Nie ludzi LGBT. Serio mam gdzieś czy pani Grodzka była kiedyś facetem, czy ktokolwiek inny jak zmieniał płeć 35545 razy, serio nie obchodzi mnie to. Natomiast ideologia LGBT nie raz pokazała swoją prawdziwą twarz jako zamordyści. Już jednych zamordystów w rządzie wraz z czarnymi mamy i jak dla mnie starczy.
Retoryka PIS to atakowanie ideologi LGBT.


@szczuronap: ale to jest kompletna bzdura, pis w oczywisty sposób walczy z związkami jednopłciowymi. Niejednokrotnie to zaznaczali i tworzyli prawo dyskryminujące osoby LGBT, jak i mieli negatywne opinie o osobach które nie są turbopatriotami z krzyżem w zębach
@szczuronap: Jeśli PiS nie atakuje ludzi LGBT to dlaczego Duda zapowiedział zakaz adopcji dla osób samotnych w związkach nieformalnych z osobą tej samej płci wpisane do Konstytucji a potem Ziobro zapowiedział to samo w formie ustawy?