Wpis z mikrobloga

Szybkie #rozdajo

Koleżanka potrzebuje jak najwięcej wyników ankiet na pracę magisterską. Wśród osób, które wypełnią ankietę i zaplusują wpis wylosuję jedną osobę, której zamówię wskazane danie na #pysznepl #pizzaportal czy inny #ubereats (do 40zł).
Wypełnianie ankiety to max 10 minut, będę wdzięczny za pomoc (ʘʘ)

Ankieta: https://tinyurl.com/p3526e9k
Pobierz Maaciex - Szybkie #rozdajo

Koleżanka potrzebuje jak najwięcej wyników ankiet na pr...
źródło: comment_1617087885A1EsSD1CkZEmND8Er6kNJc.jpg
  • 119
@Maaciex: faktycznie, długa i czasami bezsensowna. Jeśli jedno pytanie dotyczy dwóch rzczy, to nijak nie jest miarodajne.

Coś było o tym, że 'kiedyś planowałam coś tam, ale teraz uznałam już że to nie ma sensu'
I od 1 do 5 czy się zgadzam. No i ok, nie zgadzam się z tym, że planowałam, ale zgadzam się z tym że to bez sensu. Ja rozumiem, że pytanie głównie dotyczy tego, czy widzę
@Maaciex: o masakra ile pytań sprawdzających czy faktycznie ankietowany odpowiada zgodnie z prawda... już mnie bolała głowa od tych powtórek, możesz przekazać koleżance ze są za mocno widoczne (,) niech wrzuci ankietę na grupę na fb gdzie ludzie wypełniają ankiety to będzie miała dużo odpowiedzi
Pobierz tygryske - @Maaciex: o masakra ile pytań sprawdzających czy faktycznie ankietowany od...
źródło: comment_1617101103MF7s9IKz7nyEPMRDn4IIq6.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Maaciex: niech koleżanka się ogarnie, bo ta ankieta jest bardzo długa i na start na start osoba wypełniająca powinna wiedzieć ile jest pytań, zwłaszcza, że bez jej wypełnienienia nie da się przejść do końca. To po pierwsze i ja się na ten moment poddałam, bo już chyba z 20 minut ją rozwiązuje i końca nie widać. Po drugie pytania na okrągło się powtarzają, do tego są niejasne i tak jak ktoś