Wpis z mikrobloga

W tamtej chwili gdy pytałem gdzieś był tweet że może urosnąć i nawet chyba w terminie kilku godzin urosło ale teraz już trochę za późno. A w czym obecnie warto się siedzieć?
@michoopro: czemu chcessz wejsc w nano ? Kiedys bylem tym podjarany bardzo, 0 fee, mniej niz sekunda i jest hajs przelany... latwy w obsludze, generalnie wszystko co przecietny Andy potrzebuje, no ale po ostatnich testach sieci i przeciazenia Nano, uważam ze ten coin nie ma prawa bytu na dluzsza mete, nie jest tez w 100 % bezpieczny, juz wole zaplacic fee i miec pewność ze hajs dojdzie a nie ze moze
W tamtej chwili gdy pytałem gdzieś był tweet że może urosnąć i nawet chyba w terminie kilku godzin urosło ale teraz już trochę za późno. A w czym obecnie warto się siedzieć?


@michoopro: a ok, hmm, to jak uwazasz, ja tak jak napisalem wyzej, zawiodlem sie na tym coinie bezpowrotnie, nawet jak bedzie rosl to mnie to nie interesuje, jak chcesz to sie baw w niego, ale jak dla mnie ten
Spoko, dla mnie to miała być krótka podwózka z Nano na chwilowo leżących 15% wsadu na krypto i tyle Taki trochę eksperyment. Totalnie jestem zielony, zrobiłem od 22 lutego ledwo 30% spekulując na BNB, prawie połowę czasu ratując się hodl aż odrobi cenę zakupu.