Wpis z mikrobloga

@therichguy: Halep też przeciwko Idze zagrała najlepszy mecz w tym roku, Muguruza jeden z lepszych, bo ona jest akurat na fali teraz, ale też z Igą grała w Dubaju bezbłędnie. O ile Halep i Mugu były faktycznie świetne i Iga też nie usprawiedliwiała tego swoimi błędami w ostatnim wywiadzie, to podczas ostatniego meczu wszystko było przeciw niej i nie dziwię się, że się dziewczyna popłakała, choć nadal mogła ten mecz mimo
@Ketoprofen: a idź z tym, malo tego, ze Iga została ogolona z ćwierćfinału AO i dobrego turnieju tutaj bo rumuńskiej i chorwackiej farciarze w tym jednym jedynym meczu załączył się Isner na serwisie i Novak na returnie by potem znowu gówno grać to jeszcze dałem się wyrolować tutaj i puściłem 5 dych na Sabalenkę i Konjuh...
@therichguy: jeszcze co do Igi to z wywiadu z Konjuh można wywnioskować, że przeciwniczki już znają na wylot słabe punkty Igi i nie dają jej czasu na kształtowanie jej gry. Iga musi zacząć coś zmieniać w swojej grze, a niestety Sierzputowski nie jest chyba do tego skłonny. Może przesadzam, ale od jego wywiadu, w którym powiedział, że w serwisie już wiele poprawić nie można (xD) straciłam do niego trochę zaufanie. Iga
@Ketoprofen: na TF ktos napisal to, czytalem kilka godzin temu, ale to bylo do przewidzenia, już po meczu z Muguruza było widać, że Iga jest spoziona na forehandzie, ja to pisałem już po AO tutaj na wykopie, ale mnie zwyzywali sezonowi fani, że to ja jestem najgorszy bo pisze coś negatywnego. Mi sie też nie wydaje by on mógł ją dalej poprowadzić w przyszłości, boje się, że Iga skończy jak Aga,
@therichguy: w przeciwieństwie do ojca Agi (z całym szacunkiem) to pan Świątek to mądry gość i myślę, że jeśli przez najbliższy rok-dwa w grze Igi nie będzie widać poprawy to zareaguje, nawet gdyby Idze by to miało nie pasować. Widać, że to poważny facet i nie będzie się bawił w żadne sentymenty. Jedno ostre cięcie już zrobili w 2016 roku bodajże
@Ketoprofen: no nie ma co się bawić w sentymenty, albo wielka kariera albo fajne wakacje, a jak się okaże, że ten rok albo dwa lata będą stracone to będzie ciężko je potem nadrobić i może trochę żal być patrząc wstecz, wiadomo teraz jest okres gdzie Iga najbardziej się rozwija. No ale odpukać, mam nadzieję, że okaże się dobrym trenem i wie co robi.
@gram_w_mahjonga: no ale od opracowania założeń taktycznych jest trener. No i w sumie nie brakuje drugiego planu bo pierwszego też nie ma za bardzo, co mecz grane to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja nic nie mówię, nic nie wieszczę, po prostu napisałem to co chyba oczywiste ze jak po dluzszym czasie nie bedzie poprawy w przygotowaniu taktycznym, ani poprawy w serwisie to trener pójdzie na wymiane
@gram_w_mahjonga: no serwis jest do poprawienia, no ale sam się nie poprawi. Nie oszukujmy się, Iga to inteligentna, utalentowana laska, jedyne co musi to wziąść ten serwis w obroty. Jakby miała serwis to już by dzisiaj sobie bookowała miejsce w pólfinale Miami, a na AO by toczyła batalię z Osaką w półfinale, no ale serwisu nie było.
@therichguy: Generalnie nasze tenisistki coś mają pecha do tej całej Konjuh..US Open 2016, Radwańska jest w 4 rundzie, ma szanse na pierwszy ćwierćfinał. Dotąd nie straciła ani seta i kto staje jej na drodze do ćwierćfinału..?
@danob99: nikt tutaj żadnych wniosków nie wyciąga, one zostały już wyciągnięte przez rywalki Igi co widać po wypowiedziach, my tutaj pisaliśmy o oczywistych oczywistościach, że Iga musi wyeliminować te słabości, albo chociaz jakoś je zneutralizować by nie było to wykorzystywane przez wszystkie laski.