Wpis z mikrobloga

  • 62
skąd ludzie biorą energię na to wszystko, na spotykanie się, związki, ja przychodzę z roboty to bym tylko leżał a potem do spania a w weekend to jeszcze więcej leżenia i "odsypianie" jakiekolwiek wyjście do ludzi wysysa ze mnie resztki sił #przegryw #depresja
  • 22
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Blackpill_RAW a czym się zajmujesz? pamiętam że kiedyś czytałem jakiś twój wpis gdzie pisałeś że masz 23 lvl i jesteś mocno aspołeczny i się poczułem jakbym o sobie czytał xd
  • Odpowiedz
@fergTon: trzeba się było uczyć to byś miał pracę lekką i nawet ciekawą, zgodną z zainteresowaniami a wtedy traktujesz to trochę jak hobby i wcale nie męczy, nawet wyzwania są po prostu okazją do podszkolenia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@fergTon: stymulanty najczesciej. Amfetamina albo jak jestes bogaty to kokaina i możesz #!$%@? ciagle melanz na zmiane z praca. Nie wspominając juz ze kontakty z ludzmi sa o wiele przyjemniejsze.
  • Odpowiedz
@fergTon: No ja na przykład tak bardzo się przyzwyczaiłam do siedzenia samej, ze jak wyjdę raz gdzieś to następny dzień muszę przesiedzieć sama, ale wierzę to kwestia ponownego przyzwyczajenia się do ludzi a nie już aspołeczność
  • Odpowiedz