Wpis z mikrobloga

  • 240
Jeśli ktoś wątpi w to, że to Polacy mordowali w Jedwabnem, to wystarczy wejść pod byle jakie znalezisko z tagu #zydzi i #izrael. Większość komentarzy to prosty antysemityzm, część to życzenie śmierci i zagłady. Jeśli ludzie którzy nigdy pewnie Żyda na oczy nie widzieli nie mówiąc już o poznaniu bliżej jakiegoś epatują taka nienawiścią to pomyślcie co musiała dziać się u dziadków takiego osobnika. Chęć wzbogacenia się była wielka a nienawiść jeszcze większą a wynikała ona tylko z inności Żydów

#polska #historia #neuropa #bekazprawakow
wanghoi - Jeśli ktoś wątpi w to, że to Polacy mordowali w Jedwabnem, to wystarczy wej...

źródło: comment_1617003083iH0ANxKjoVjub9ABVVRg58.jpg

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
to przecież Europejczycy


@wanghoi: Lecz o odmiennej religii (chrześcijańskiej ale jednak odmiennej). Jak wiemy chrześcijanie między sobą też się tłuką.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@wanghoi: Z jakiegoś powodu przez całą historię gdzie by się Żydzi nie pojawili to prędzej czy później zaczynali być znienawidzeni. Też nie znam żadnego ortodoksyjnego, ale może są jacyś #!$%@? czy coś?
  • Odpowiedz
@wanghoi:
Ja jestem żydowskim potomkiem i jakoś specjalnie moich braci półkrwi nie lubię xD. Wyssałem ten antysemityzm z mlekiem polskiej matki!
  • Odpowiedz
@wanghoi: @Ordo_Publius: Było minęło, po cholerę o tym ciągle gadać. Przecież każdy dobrze wie co się wydarzyło i co Niemcy odwalały z Żydami, Polakami i innymi nacjami.
Jeszcze do tego, takie przypominanie non stop, co robili ludzie którzy już nie żyją, nie znało się ich, do tego to oni byli odpowiedzialni za to, co się działo a nie ich dzieci i wnuki.
Ja nie chce słuchać o tym że Niemcy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Bubo_bubo: tyle, że to tylko post a nie praca naukowa w której musiałbym się trzymać sztywnych danych. Taki zabieg stylistyczny ma pokazać absurd tej sytuacji.
  • Odpowiedz
@wanghoi: a co powiesz o naukowcach badających czarne dziury? To też absurd, że piszą o nich nigdy nie widząc na oczy? W czym przeszkadza uczenie się o historii Izraela nigdy tam nie będąc? Po prostu chcę pokazać że takie argumenty są bezsensowne.
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś wątpi w to, że to Polacy mordowali w Jedwabnem


@wanghoi: tak tomasz gross napisał szczerą prawdę i samą prawdę, polacy zabili milion żydów w stodole, a nie tylko 1600, a nie tylko 1200, a nie tylko 800, a nie tylko 400, a nie teraz nawet mniej, Polacy pobili wtedy rekord świata w upychaniu żywych ludzi w stodole? a co robią łuski na miejscu zdarzenia?
  • Odpowiedz