Wpis z mikrobloga

#allegro @allegro_pl #gorzkiezale #pytanie Drogie alledrogo, nie wiem czy u was już nikt nie pracuje czy macie tak bardzo #!$%@? ale to co się dzieje na waszym targowisku woła o pomstę do nieba. Nie można nic znaleźć bo nikt nie pilnuje tego #!$%@? #takaprawda . Chińczycy robią straszny bajzel dodając rzeczy w błędnych kategoriach a wy nic z tym nie robicie. Nikt tego nawet nie przegląda... wielka wspaniała i bogata firma co ma w dupie to co się dzieje :/ no #!$%@? smuteczek.

To jest jeden z przykładów kategorii zaśmieconej przez chińczyków :/
Ostatnio zgłosiłem kilkadziesiąt aukcji w złych kategoriach... i nic się nie zmieniło :/

Może dodacie jakiś magiczny przycisk na aukcjach wystawianych z chin żeby można było z automatu jednym kliknięciem zgłosić błędną kategorię, najlepiej przycisk gdzieś na górze strony... albo sprawdzajcie ręcznie wszystko co chińczyk wystawia po IP.

https://allegro.pl/kategoria/wiatrowki-karabinki-253897?order=d&bmatch=e2101-d3681-c3682-spo-1-2-0319&p=3
krulwypokuIgB6 - #allegro @allegropl #gorzkiezale #pytanie Drogie alledrogo, nie wiem...

źródło: comment_1616970874JpoYAF22CvLcfLVnDZ3C3q.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@krulwypoku_IgB6: tylko jak taki zwykły gość jako ja, mający ze 4 aukcje z jakimiś #!$%@? używanymi wystawi coś nie w tej kategorii, czy nie uzupełni parametru to moment - aukcja usunięta, dostałeś ostrzeżenie!
  • Odpowiedz
@krulwypoku_IgB6: dropshipping nie narusza zasad serwisu, pod warunkiem, że nasi klienci są poinformowani o dłuższym czasie oczekiwania w ofercie. Dodatkowo możesz skorzystać z filtra "Dostawa z Polski", który z pewnością ułatwi sprawę. Poza tym zgodnie z naszymi zasadami, liczba jednocześnie opublikowanych ofert danego użytkownika nie może przekroczyć bez naszej 200.000, przy czym zabroniona jest publikacja ofert dotyczących takiego samego towaru, w liczbie która zagrażać może zasadom uczciwej konkurencji w ramach
  • Odpowiedz