Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Td;lr Mam patową sytuację z duchami w domu.

Kupiłem mały dom w mieście za prawie bezcen. Niestety był do gruntownego remontu, poprzez elektrykę,gaz, nawet woda. Bo w zimie puściły zawory. Zalana cała piwnica, ściany również. Ale ten dom ma duży potencjał. I w sumie już wszystko prawie ogarnięte, została wykończeniówka. Od 2 tygodni śpię w jednym prawie skończonym pokoju i może to dziwnie/śmiesznie zabrzmi ale zacząłem wierzyc w duchy. Słyszę w nocy różne głosy, jakby ktoś mi pod uchem robił takie "ssssssss". Wiem, że to brzmi komicznie, ale serio tak jest. Zawsze tez się śmiałem z tych filmów o duchach, bo nigdy w to nie wierzyłem. Teraz zaczynam się może nawet trochę bać/ czuć się niepewnie w tym domu. Nie ma trzaskających drzwi, latających przedmiotów czy w odbiciu lustra jakiejś postaci, ale czasami mam wrażenie że ktoś na mnie się patrzy, że czuję czyjeś oddychanie. To jest po*ebane w ciul i ryje mi banie. Kiedy kładę się spać to czuję duży niepokój, i zazwyczaj nie śpię od strony ściany. Jak siedzę i oglądam jakiś film albo pracuję przy kompie to czuję że ktoś obok usiadł. Takie dziwne uginanie sofy jakby faktycznie ktoś usiadł obok, ale nikogo nie ma. A co do odgłosów. To czasami jest takie dziwne (głuche) szuranie kapciami albo jakby ktoś boso chodził po panelach. Jezu nie wiem co o tym sądzić. Sprawdziłem sobie w domu czynnik gazu i jest okej, więc czadu nie mam. Nie mówię narazie nikomu bo pomyślą że anonowi odbiło :/

#duchy #problemypierwszegoswiata #egzorcysta #zjawiskanadprzyrodzone
  • 22
@wiemco: Wkręcasz sobie to wszystko. Może masz jakieś półświadome majaki senne? Kup sobie kamerę razem z mikrofonem i wstaw do sypialni. Jeśli nagrasz ducha to otworzysz w domu "dom strachów" a za wejściówki kupisz nowy dom. Jeśli nic Ci się nie nagra to będziesz spokojny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@weller: ale Ty nie rozumiesz. Ja nie mam lewitujących przedmiotów że mógłbym to nagrać i komuś udowodnić tylko dziwne sapanie/oddychanie drugiej osoby albo głuche dźwięki. Być może to siedzi w mojej głowie, ale dziwne ze tak z dnia na dzień jak tutaj się wprowadziłem
@wiemco: A ja nie chcę złapać żadnych latających przedmiotów na kamerze tylko mysz albo jakieś podobne żyjątko. Jak nagrasz te dźwięki to może w ciągu dnia będziesz w stanie je jakoś zidentyfikować. Może to jest jakiś problem związany z wychładzaniem domu, może jakaś konstrukcja pracuje pod wpływem zmian temperatury? Z drugiej strony może włączył Ci się jakiś atawistyczny lęk ciemności po zmianie miejsca zamieszkania.

Jedno jest pewne: Prawdopodobieństwo że prześladują Cię
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@weller: dzięki za rady. Mam nadzieję że to jednak nie myszy, nie mam mebli jeszcze w większości pomieszczeń, nie wiem gdzie mogłyby sobie zrobić norę. Z tym wychłodzeniem domu tez jakiś pomysł. Muszę cały dom przeglądnąć od dachu poprzez piwnicę, bo może firma remontowa z czymś zawaliła ale to bardzo mało prawdopodobne, zbyt dobrze ich znam. Jak narazie jestem skłonny powiedzieć że coś mi przestawiło w głowie i potrzebny mi psycholog
@wiemco: gdyby to byla prawda to mógłbyś ten dom wynajmować jako atrakcja turystyczna ale tego nie zrobisz bo nie jest to prawda
@wiemco: Jeśli przedmioty by zaczęły zmieniać miejsce lub lewitować to byłby poważny problem bo byłby to byt nieludzki czyt. Demoniczna istota i wtedy jest kufa problem, a takie drobne rzeczy to poltergeist, być może chodzi o jakąś historię związaną z domem lub przedmiotem, który przeniosłeś w inne miejsce, pamiętaj,że im mniej się boisz tym lepiej. W moim mieście w seminarium mają podobne akcje + migające lampy w nocy lub krzyki w