Wpis z mikrobloga

@jaqqu7: Stanowski to pół biedy, Borkowi jak pękała dupa, że włoscy dziennikarze wiedzieli, a on nie xD i że Boniek nie odebrał żadnego ze 150 telefonów, które Borek wykonał xD
  • Odpowiedz
@OZIMONSTER: Stanowski od tygodnia, razem z resztą, Mejwenów robi wszystko, by krytykować selekcjonera Sousę. Gdyby mogli, to by srali ogniem, że źle włosy sobie układa, czy coś xD

Dosłownie czuć wylewający się jad za to, że nie mieli żadnych informacji od Bońka, ani że nie mają możliwości wkręcenia się w otoczenie nowego trenera.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 112
@jaqqu7: najśmieszniejsze jest, że on się śmieje z najmana, a sam jest takim najmanem dziennikarstwa sportowego w Polsce tylko tak jak najman trochę sobie z tego sprawy nie zdaje jakim jest popychadłem i pośmiewiskiem xDDD
  • Odpowiedz
@jaqqu7: stanowski to zakompleksiony dzban. WIdać po tym jak reaguje na zaczepki. Zero luzu i wszystko na śmiertelnie poważnie. Po prostu niesympatyczny człowiek. Kojarzy mi się z wieśniakami z roku ze studiów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@jaqqu7: to po pierwsze. Po drugie zakolak od lat wpycha Czesia na selekcjonera, w końcu fajne by było jakby chrzestny twojego bombelka trenował kadrę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kismeth: ale co by nie mowic to przesadziles teraz mocno. Aczkolwiek ja Stanowskiego poznalem dopiero w kanale sportowym. I odkad go zobaczylem wiem jendo - to jest #!$%@? cwaniak i nie szanuje ludzi XD. Nie ma w tym nic złego czy dziwnego, no po prostu taki jest. A to tworzy nieprzyjemną atmosfere. A te próby pokazywania jaki to ma dystans do siebie, ze az program zrobil dziennikarskie 0 to jest
  • Odpowiedz