Wpis z mikrobloga

Fia XDDD Hamilton wyjeżdża 40 okrążeń poza tor, nie ma problemu XD max go wyprzedza poza torem i #!$%@? instrukcje ze ma oddać pozycje xds i ktoś mi powie ze fia nie wspiera oponiarza XDD
#f1
  • 21
  • Odpowiedz
  • 32
@pilovsky skoro można wyjeżdżać poza tor i zyskiwać przewagę na tym, to czemu nie można tam wyprzedzać, skoro wychodzi na to, ze granica toru nie ma znaczenia XD tym bardziej, że Norris tam wyprzedził poza torem i wszystko było ok. Wiem, że hehe brytyjska mafia, ale no kurde XD
  • Odpowiedz
@Tommeister: Od początku były ostrzeżenia xD cały weekend są tam ustawione limity, w trakcie wyścigu możesz przekroczyć je 3 razy z ostrzeżeniem, potem czarno-biała flaga. Hamilton był ostrzeżony że następnym razem dostanie flage. Tam nie ma samowolki. Jeżeli Max nie użył ani razu tego miejsca, mimo że możesz w miarę bez konsekwencji tam przejechać 3 razy, tylko z ostrzeżeniem, to jego strata.
  • Odpowiedz
@turism0: ale Hamilton tam cały wyścig wyjeżdżał co sam mówił przez team radio i był zdziwiony ze następnym razem będzie miał ostrzeżenie XD wiec ładne 3 razy wyjechał XD
  • Odpowiedz
skoro można wyjeżdżać poza tor i zyskiwać przewagę na tym, to czemu nie można tam wyprzedzać, skoro wychodzi na to, ze granica toru nie ma znaczenia XD tym bardziej, że Norris tam wyprzedził poza torem i wszystko było ok. Wiem, że hehe brytyjska mafia, ale no kurde XD


@dosiu: Takie przepisy, że nie można tam wyprzedzać, czego nie zrozumiałeś?
  • Odpowiedz
@Tommeister idź ty w #!$%@?, #!$%@? się znasz na podstawowych zasadach. Rasista to dzban ale to #!$%@? oderwane od zasad to naprawdę #!$%@? warte aż oczy pieką. Ha tfu na ciebie i na twój brak kompetencji do czegokolwiek w F1.
  • Odpowiedz