Wpis z mikrobloga

Mam do wyrobienia praktyki na studia i trochę obsrałem zbroję, bo widzę, że ludzie już szukają czegoś dla siebie.

Stąd pytanie do was: czy jedna prosta ładna apka na której pokażę, że nie rozsypuje mi się css, ogarniam Reduxa, Router, firebase'a i korzystam z gita wystarczy, żeby się gdziekolwiek załapać na jakiegoś fronta, czy tryhardować w tym tygodniu i wyklepać coś więcej? Doświadczenia żadnego nie mam, więc nawet nie wiem co w CV wrzucić, żeby wypełnić całą stronę.

Praktyki to jedno i nie zależy mi na jakiejkolwiek kasie, ale chciałbym się jak najwięcej nauczyć i potem już zostać w firmie, bo i tak studia zdalne to jedno wielkie 'xd', a został mi ostatni semestr inżynierki.

#react #programowanie #naukaprogramowania #javascript
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Janko_Muzykancik:

czy jedna prosta ładna apka na której pokażę, że nie rozsypuje mi się css, ogarniam Reduxa, Router, firebase'a i korzystam z gita wystarczy, żeby się gdziekolwiek załapać na jakiegoś fronta

Jak najbardziej tylko musi to być coś ambitnego i solidnie wykonane. Dobrze jest też dodać np. jakieś testy jednostkowe.
@Janko_Muzykancik: Napewno link do repozytorium, wylistowanie projektow itp powinno sie znalezc w Twoim CV jezeli nie masz zadnego doswiadczenia "w pracy". W jakiej formie to zrobisz? Nie wiem, mysle, ze jezeli jestes jakos swiezo po studiach to nikt nie bedzie dawał o to #!$%@? bo bedzie rozumial ze nie miales co wpisac. Ja bym wpisal to w "doświadczeniu" jako np: "Aplikacja XXX do tego i tamtego" i może w nawiasie wypisałbym