Wpis z mikrobloga

Mirki jak to działa z L4 jak się ma pozytywny wynik na Covida? Słyszałem, że nie trzeba nigdzie dzwonić i mówić, że się chce, tylko od razu wrzucają L4 i wysyłają do pracodawcy. Ktoś coś wie jak to działa? Plus słyszałem też, że albo pracuje całą kwarantannę, albo L4 ciągle. Nie można jakoś pół na pół w czasie kwarantanny. Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek info.
#koronawirus #koronawpolsce
  • 9
@Rastaul13 jak masz możliwość pracy zdalnej i czujesz się dobrze to będąc na kwarantannie możesz pracować z domu, ale nie musisz. Musisz poinformować pracodawcę o samym fakcie, że masz tą kwarantannę, a co jak i do kiedy sprawdzi sobie w pue zus.
jak masz możliwość pracy zdalnej i czujesz się dobrze to będąc na kwarantannie możesz pracować z domu, ale nie musisz.


@Okilaa: nieprawda, na izolacji z pozytywnym wynikiem nie można pracować, kwarantanna jest jak np. ktoś z domowników jest zarażony
@Rastaul13: tak automatycznie wysyłają do pracodawcy, że masz 10 dni izolacji i nie musisz już nic robić, na izolacji nie możesz pracować, to coś innego niż kwarantanna
@Okilaa: nieprawda, na izolacji z pozytywnym wynikiem nie można pracować, kwarantanna jest jak np. ktoś z domowników jest zarażony


@LilyOfTheValley: można pracować

Mirki jak to działa z L4 jak się ma pozytywny wynik na Covida? Słyszałem, że nie trzeba nigdzie dzwonić i mówić, że się chce, tylko od razu wrzucają L4 i wysyłają do pracodawcy. Ktoś coś wie jak to działa? Plus słyszałem też, że albo pracuje całą kwarantannę, albo