Wpis z mikrobloga

@XailonOZ: ale na kierownicy widać przyciski do kontroli radia. Na prawo od zegarów jest ekran, wiec pewnie radio jest tam.

Wygląda słabo ale aftermarketowe radio z 500mb ram i starym andoidem lepsze nie będzie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@XailonOZ: Krótko mówiąc, jest tak, że masz kupić z ekranem, bo inaczej tak to będzie wyglądać. Raczej chyba nie znajdzie się chętny na zaślepkę. A, że trzeba zapłacić dodatkowo, to już #!$%@?.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TacoHemingway1: 12 tys za lakier? To co on z opiłkami złota był? xD to nawet w Alfie Romeo 8C do najdroższego lakieru chcieli 8 tys, a tutaj 12. Dobre.
Właśnie sprawdziłem w cenniku. 2 są darmowe, 7 za dopłatą 5300 i 3 za 11300. Buehehehe
A to takie same gówniane wodne lakiery, które rysują się od patrzenia na nie jak w innych markach. Ładnie tam doją klientów xD
  • Odpowiedz
@qualin: uwierz że są droższe jeszcze, niestety premium kosztuje.. A bazowe kolory nie robią szału aby wymusić dopłatę za lakier.. Dlatego ze znajomymi czy w rodzinie to bardziej wolimy folie niż dopłacać za lakier.. A i sprzedając dalej auto po ściągnięciu folii lakier jest w zupełnie innym stanie niż gdyby jeździł bez oklejenia.
A Alfa generalnie widać ze walczy bardzo dobrze o klientów.. Dobre auta, jak i serwis oraz podejście
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TacoHemingway1: jakbym miał dopłacić 5 lub 11 tys to też wybrałbym folię. W markach popularnych dopłaty masz od kilkuset złotych do 3-4 tys max. Ja w Fordzie Kuga mam najdroższy wariant za 3600 więc tutaj folia się mniej opłaca jeżeli chce się tylko zmienić kolor.
  • Odpowiedz
@qualin: no właśnie, dlatego też podałem alternatywę w postaci folii przy autach trochę innej klasy gdzie dealerzy na każdym kroku naciągają.. Ale sa gorsze marki np range rover.. Gdzie po normalnej konfiguracji auto Ci podbija cenę bardzo w górę :d u mnie od zawsze w rodzinie BMW i ciężko jest się przestawić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@TacoHemingway1: jeszcze bym zrozumiał jakby to były naprawdę lepszej (premium) jakości powłoki lakiernicze, ale to są tak naprawdę tak samo gówniane lakiery jak w markach popularnych tyle, ze 3x droższe.
  • Odpowiedz