Wpis z mikrobloga

@Gigi_: Z dwie słabsze reprezentacje rzeczywiście widziałem... Co z tego, że są lepsi od San Marino? Wkurza mnie takie bezmyślne kibicowanie, bo nasi. Chłopie, oni nie mają umiejętności. Ba! Nawet nie starają się tego nadrabiać zaangażowaniem. Nie szanuję ich, bo zwyczajnie na mój szacunek nie zapracowali swoją postawą. Ale wiadomo, że nic się nie stało, już za cztery lata etc.
@Munchhausen: Według Twoich teorii słabsze drużyny nie powinny mieć w ogóle kibiców. Szczerze mówiąc pachnie mi tu po prostu definicją "sezonostwa". Tekstu o dwóch słabszych reprezentacjach nie ma co komentować - nie wynika to ani z żadnych rankingów, ani z bezpośrednich pojedynków, to skąd? Skoro nie mają umiejętności to dlaczego w ogóle grają w piłkę? Dlaczego w ogóle ktoś im na to pozwala?! Nie nadrabiają zaangażowaniem, to może grają na miarę
@Gigi_: "Skoro nie mają umiejętności to dlaczego w ogóle grają w piłkę?" Bo często do niczego innego się nie nadają? Bo piłkarz ekstraklasy zarabia sporą kasę, nawet, gdy na nią nie zasługuje? Rozumiem wysokie zarobki topowych piłkarzy o nieprzeciętnych umiejętnościach, którzy przelewają na treningach litry potu, ale taki Łobodziński?

"Według Twoich teorii słabsze drużyny nie powinny mieć w ogóle kibiców" - a gdzie tam. Lubię San Marino, bo nikt tam nie