Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania

Wedlug bmi moja prawdlowa waga miesci sie w 48-63kg jak cos.

Przed pandemią waga 56,5kg i na 1700kcal chudłam. Przed przycięciem na 1700kcal schodziłam z 62kg na 1800kcal.

Teraz 58,5kg i po drugim tygodniu bycia na 1700kcal co wchodzę na wagę, a tam parametry coraz wyższe, a dziś 59,6kg. :(
Ruch mam - 3x siłownia (treningi siłowe takie same jak wcześniej) + taniec. Codziennie staram się jakieś spacery robić.

Porównując na apple watchu luty 2020 z ostatnim miesiącem to ruch mam podobny, ilość spalanych kalorii w ruchu i treningów prawie taka sama.

Czy powinam sobie przyciąć, czy dać na wstrzymanie i pobyć na tych 1700kcal ze 2-3 tygodnie?
Może to być przez zatrzymanie wody? Albo przez zbliżający się okres? Zawsze przed okresem troche tyje, a ostatnio jeszcze malo pilam.

#dieta #sport #pytania

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #605db980ccdad9000aaf4d34
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja też przed okresem mam gdzieś od 0.5-1kg więcej przez zatrzymanie wody, koleżanka z pracy która robi ciężkie treningi siłowe 4x tygodniowo i do tego biega w pozostałe dni potrafi mieć wtedy nawet do 3kg więcej:) zważ się tydzień po okresie i będzie git
A dla samej statystki ile Ci przybywa przed okresem przez 3 m-ce poważyłbym się też przed i wyciągnęła średnia aby wiedzieć czy to woda czy faktycznie