Wpis z mikrobloga

Uwaga spoilery z playera.

Jestem po prostu zdegustowana tym TVN'owskim bylejactwem. Baby w szpilkach na weselach a oni kazali im tańczyć na trawie.
W dodatku nie przynieśli żadnych krzeseł ani ławek, choćby tych ze śluby które stały obok namiotu.
Jak zobaczyłam ok. 70-letnią babcię wiszącą na stoliku to mi się naprawdę żal zrobiło tych ludzi.

Iga się skompromitowała ale jest na tyle inteligentna że o tym wie, zdaje sobie sprawę ze swojej głupoty, to wielka zaleta. Karol nic nie mówi, wiadomo posprzątane. Mogłaby być 100 razy gorsza ale ładniejsza. Tam jest jakiś ekspert który dobiera seksualnie pod kątem antropologicznym i chyba nasz Karol napisał w ankietach że wygląd jest nieważny tylko żywy charakter i dużo zainteresowań ale ma być chuda. No to ma co chciał.

Iza przyznała że nie chciała małolata. Głupia nie wie co traci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta disco-polowa parka wygląda teraz na najlepiej dobraną. Nawet ich staruszki wydają się jakby byli skopiowani od siebie. Dokładnie to samo środowisko.

Laura i Maciej są świetni ;)) Rozmowa sam na sam:
- Co pijesz, kawę czy herbatę?
- Kawę
- A ja kawę i herbatę, ale kiedyś piłem tylko herbatę.
- A ja mam problem z piciem. Wypijam kawę i nie piję już nic więcej cały dzień.

Nie wiedziałam że Laura jest taka mała, dopiero przy Maćku to widać. U nich było nudno, miło a każde słowo kończyło się nerwowym wybuchem śmiechu panny młodej.
Laura lubi wkręcać ludzi, widocznie ma jakieś poczucie humoru, będzie wkręcać Maćka, jak nie w dziecko na 4 łapach to w problemy z piciem wody.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@galicjanin: było klasycznie.Obiecywal że dla niej przestanie pić a potem twierdził ,że przez nią pije.Dlatego bardzo poważnie podeszła do wyboru ekspertów i od początku twierdziła,że sama nie dokonywała odpowiednich wyborów ,więc zaufa im.
  • Odpowiedz