Wpis z mikrobloga

Uwaga spoilery z playera.

Jestem po prostu zdegustowana tym TVN'owskim bylejactwem. Baby w szpilkach na weselach a oni kazali im tańczyć na trawie.
W dodatku nie przynieśli żadnych krzeseł ani ławek, choćby tych ze śluby które stały obok namiotu.
Jak zobaczyłam ok. 70-letnią babcię wiszącą na stoliku to mi się naprawdę żal zrobiło tych ludzi.

Iga się skompromitowała ale jest na tyle inteligentna że o tym wie, zdaje sobie sprawę ze swojej głupoty, to wielka zaleta. Karol nic nie mówi, wiadomo posprzątane. Mogłaby być 100 razy gorsza ale ładniejsza. Tam jest jakiś ekspert który dobiera seksualnie pod kątem antropologicznym i chyba nasz Karol napisał w ankietach że wygląd jest nieważny tylko żywy charakter i dużo zainteresowań ale ma być chuda. No to ma co chciał.

Iza przyznała że nie chciała małolata. Głupia nie wie co traci ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta disco-polowa parka wygląda teraz na najlepiej dobraną. Nawet ich staruszki wydają się jakby byli skopiowani od siebie. Dokładnie to samo środowisko.

Laura i Maciej są świetni ;)) Rozmowa sam na sam:
- Co pijesz, kawę czy herbatę?
- Kawę
- A ja kawę i herbatę, ale kiedyś piłem tylko herbatę.
- A ja mam problem z piciem. Wypijam kawę i nie piję już nic więcej cały dzień.

Nie wiedziałam że Laura jest taka mała, dopiero przy Maćku to widać. U nich było nudno, miło a każde słowo kończyło się nerwowym wybuchem śmiechu panny młodej.
Laura lubi wkręcać ludzi, widocznie ma jakieś poczucie humoru, będzie wkręcać Maćka, jak nie w dziecko na 4 łapach to w problemy z piciem wody.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rymcymcymw: A ja ją nawet lubię. Wydaje mi się też że ślub był jej największym marzeniem życia i to ją zgubiło. Tylko ślub, monsz, monsz, ślub. Chyba odstraszyła wszystkich potencjalnych kandydatów ¯\_(ツ)_/¯, co jedyne to może jej przybyć koleżanek bo będzie im wszystko opowiadała w szczegółach.
Co jeszcze? Znam trzy osoby, totalnych abstynentów i wszyscy mają dużą traumę z dzieciństwa po rodzicu pijaku i żulu który stosował przemoc. Jestem niemal
  • Odpowiedz
@arinkao coś w tym może być. Ja nie mogę powiedzieć że jej nie lubię, widzę w niej na pewno humor i inteligencję i duży dystans do siebie ale dziewczyna chyba bardzo chce przedobrzyć i on jej się bardzo spodobał i zaczyna wywierać presję ()
  • Odpowiedz
Znam trzy osoby, totalnych abstynentów i wszyscy mają dużą traumę z dzieciństwa po rodzicu pijaku i żulu który stosował przemoc. Jestem niemal pewna że unika wódki bo wódki się nawąchała od kołyski, w domu.


@arinkao: Też w ogóle nie piję alkoholu, a nikt w rodzinie nie miał problemu z piciem. Po prostu niektórzy wolą być trzeźwi i tyle - czy picie alkoholu to jakiś obowiązek?
  • Odpowiedz
@vvulpecula: Ona ma klapki na oczach, nie umie się w ogóle zdystansować, wpadła w trans szczęścia na tym ślubie.

@Rymcymcymw: Nie ma ale prawda też jest taka że niewielki procent dzieci pijących matek zapada na FAS, trzeba ostro łoić na FAS. Zresztą to mógłby być też ojciec.
  • Odpowiedz
@arinkao: jeszcze o tyle to jest dziwne, że ona jest spod Łodzi.
Nie wiem.co.musi.sie wydarzyć w życiu kogoś kto mieszka gdzieś, gdzie wszyscy chleją- i jest to kulturalnie w dobrym tonie-że podejmuje decyzję o niepiciu...
  • Odpowiedz
@arinkao: Maciek i Laura przypominają mi Wojtka i Agę z poprzedniej edycji - od samego początku widać, że bardzo do siebie pasują i nadają na tych samych falach, z zapowiedzi widać, że będą się też świetnie bawić w czasie podróży poślubnej. Tu wystarczy tylko aby tego nie spieprzyć, a będzie dobrze i o ile przez miesiąc nie będzie poważnego kryzysu zostaną razem. Karol spoko chłopak, ale Iga masakra współczuję mu
  • Odpowiedz
@arinkao: @Rymcymcymw: ogólnie cały sezon po kosztach - podróże poślubne były do tej pory za granica. A Karol nie dość, ze trafił najgorsza pannę to i hotel lipny dostał xd Iga to typowy przerost formy nad treścią. Jescze na sile włażenie w dupe karolowi tekstami „ojej ja tez lubię ta piosenkę” itp... zreszta cokolwiek Karol by powiedział to ona by potwierdziła ze tez to uwielbia xd
  • Odpowiedz
@Falochron77: stereotypy. Jestem z tej samej miejscowości co Iga, kojarzę ja ze szkoły. To była normalna dziewczyna, pamiętam, że była mocno zaangażowana harcerka. To nie jest tak, że w łódzkim się tylko pije, ludzie...
  • Odpowiedz
@Falochron77: I to mnie właśnie wkurza. Oczywiście nikomu nie można zabronić picia, niech każdy żyje, jak chce - ale ten wszechobecny alkohol (ostatnio się dowiedziałam, że nawet na wigiliach pojawia się wódka...), namawianie do picia, gadki "trzeba to oblać", "ze mną się nie napijesz", przedtem pod tagiem widziałam wpis, że co z tego, że Iga nie pije, na weselu trzeba wypić choć kieliszek wódki. Noż kurcze... (
  • Odpowiedz