Wpis z mikrobloga

Nie wiedziałem, że to napisze kiedykolwiek (mimo że jestem fanem Assasinów).

Prawda jest taka, że do bólu powtarzalna AC: Valhalla będąca kopiuj - wklej poprzednich odsłon serii z inną oprawą graficzną niszczy we wszystkim i z łatwością tego crapa jakim jest Cyberpunk 2077. Kupując preorder Valhalli byłem niemal przekonany, że CP77 będzie mimo wszystko lepszą grą już z samego faktu że jest nowym uniwersum.

Kolesie z ubisoftu pewnie teraz rozbawieni i wyluzowani popijają gdzieś na plaży driny w otoczeniu eksluzywnych prostytutek kiedy partacze z CDPR z pełnymi gaciami przesiadują po nocach w robocie zaszczuci mafią przez inwestorów XD a wystarczyło pójść jak Ubi na łatwiznę i walić wieśki jeden po drugim XD

#cyberpunk2077 #ubisoft #assassinscreed #assassinscreedvalhalla #cdprojektred #ps4 #xbox #gry
J.....i - Nie wiedziałem, że to napisze kiedykolwiek (mimo że jestem fanem Assasinów)...

źródło: comment_1616791092WtHYTODT9lwK6pCY3JVxhV.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Janusz_z_Rivii: Ubisoft teraz ma wszystko, żeby zrobić niesamowity hype na kolejną grę. Jeśli wrócą do korzeni serii, a podobno nowa odsłona ma czerpać z klasycznych odsłon, to myślę, że AC może stać się jeszcze silniejszą marką. Bez problemu zmiecie dodatki do Cyberpunka, o ile kiedykolwiek powstaną.. A ich premiery pewnie zbiegną się w czasie
  • Odpowiedz
@Exenex: Redzi są paradoksalnie największym sprzymierzeńcem Ubisoftu bo pokazują całemu światu że lepiej kupować grę kopiuj - wklej (co jest specjalnością Ubisoftu) niż inwestować kasę w nową markę. A przypomnę że Valhalla wyszła w cieniu zbliżającego się Cyberpunka dużo straciła gdyż nie była hitem sezonu. Po premierze CP77 odzyskała blask XD
  • Odpowiedz
@Exenex: Liczę strasznie na AC w starożytnym Rzymie. Gdyby dali Rzym zaraz po Odysei to by nie było tego wow bo podobna kultura zresztą rzymianie byli i w Origins i wiemy jak się gra skończyła ( ͡° ͜ʖ ͡°) A po Valahalli to idealny moment i powrót do korzeni też w końcu akcja Brotherhood jest w Rzymie
  • Odpowiedz
@ApoIIyon: Były jakieś przecieki, z których wynikało, że tym razem ma być średniowiecze, a akcja ma się dziać we Francji. Ja szczerze mówiąc czekam na AC w klimacie jedynki, ale Rzym też byłby ok. Czekam na nową odsłonę tym bardziej, że wreszcie będzie ciekawy ,,protagonista" w wątku współczesnym, a przynajmniej wszystko na to wskazuje
  • Odpowiedz
@Exenex: O to jak średniowiecze i Francja to na bank coś koło 1307 bo to ważna data dla Templariuszy więc fajnie wpleść mogą upadek zakonu. Ogółem mają jeszcze dużo ram czasowych do użycia. Prócz Rzymu marzy mi się też Persja bo raczej jest często pomijana w grach.
  • Odpowiedz
Liczę strasznie na AC w starożytnym Rzymie. Gdyby dali Rzym zaraz po Odysei to by nie było tego wow bo podobna kultura zresztą rzymianie byli i w Origins i wiemy jak się gra skończyła ( ͡° ͜ʖ ͡°) A po Valahalli to idealny moment i powrót do korzeni też w końcu akcja Brotherhood jest w Rzymie


@ApoIIyon: a ja najbardziej liczę na to że zrobią w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Janusz_z_Rivii:
Kto wie, idziemy zgodnie z chronologią jak na razie więc może za kilka odsłon trafimy do mniej lub bardziej odległej przyszłości. Na razie ubi nie ma chyba co robić konkurencji watchdogsom.
  • Odpowiedz