Wpis z mikrobloga

@mister_pink: przy okazji nie polecam połączenia dedykowanej umywalki i szafki na zdjęciu. Co prawda mam białą, ale umywalka jest za mało wysunięta za krawędź szafki, co powoduje spływanie wody do uchwytu szuflady. Zbiera się woda, a następnie front pęcznieje.
Swoją już oddałem na reklamację i dostałem nowy front. Teraz zapobiegawczo, przed montażem objechałem całą krawędź frontu szuflady lakierem bezbarwnym do paznokci. Nawet jeśli woda znowu będzie się zbierać to może nie
  • Odpowiedz
@Norskee: rozumiem, ale kompletnie nie mam takiego wrażenia, a przemieliliśmy trochę jego programów. Nie jestem jakimś jego mega wielkim fanem, ale nigdy nie odniosłem takiego wrażenia jak ty : )
  • Odpowiedz
@Sqbfd: No ja tez nie jestem fanką, ale lubię oglądać dla rozrywki i przewidywać efekt finalny, przy czym często udaje mi się całkiem dużo trafić xD Z resztą to samo z Szelągowską, już Ci nawet mogę powiedzieć ze kolejna kuchnia jaką zrobi będzie kobaltowa z drewnianymi blatami ( ͡ ͜ʖ ͡)
Jednak z tych wszystkich programów z HGTV to najbardziej lubię ogrody Dominika Strzelca, przynajmniej jest
  • Odpowiedz
@Ms_Pancake: U Szelągowskiej przynajmniej podoba mi się jej estetyka, a u Niego to za każdym razem mam wrażenie, że próbuje przebić kicz z poprzedniego odcinka XD
  • Odpowiedz