Wpis z mikrobloga

LADIES AND GENTLEMEN!

#wykopdartsleague zakończona!

Nasza wykopowa liga darta w drugiej już edycji przyciągnęła dużo więcej zawodników, jednak udało się wszystko ogarnąć i mam nadzieję każdy z was jest zadowolony z organizacji jak i swoich wyników. Oczywiście chodzi tu głównie o dobrą zabawę z innymi Mirkami i Mirabelkami - na tym mi najbardziej zależało. Jednak co by nie mówić, zawsze towarzyszy ten dreszczyk emocji i rywalizacji, a wiadomo, dzięki temu nasza gra się rozwija i z pewnością postępy u niektórych są zauważalne. Nie obyło się bez problemów i samo zakończenie się troszeczkę przeciągnęło, ale nie miejcie mi ani nikomu tego za złe - zawsze chciałem, by zabawa była fair i każdy miał możliwość dogrania spotkań, bo wiadomo, że nie zawsze ma się na to czas w wyznaczonych terminach.

Statystyki każdego zawodnika i tabela poszczególnych lig już po zakończeniu znajdują się poniżej oraz w komentarzu. A wszystkie wyniki i tabelę na stronie możecie oczywiście zobaczyć tutaj: Grupa A Grupa B Grupa C

A dla najlepszych kącik chwały:

Najwyższy checkout: @Emptyy - 170 The Big Fish!
Najszybszy leg - @therealhajto - 14 lotek
Najwyższa średnia w meczu - @Luks_WGS - 68,32
Najwięcej rzutów 100+ - @Emptyy - 87
Najwięcej rzutów 140+ - @Luks_WGS - 22
Rzucone maxy, czyli 180:
@Luks_WGS - 3x
@camefor - 2x
@Krishot - 2x
@Emptyy - 1x
@therealhajto - 1x
@i4004 - 1x

Chciałbym wam wszystkim podziękować za udział w tej lidze. Bez różnicy, czy jesteś początkującym, czy rzucasz już parę lat - Twój udział był dla nas wszystkich przyjemnością. Gratulacje oczywiście dla zwycięzców jak i tych, którym udało się zrobić postępy. Do tego chciałbym podziękować za słowa wsparcia i wasze podziękowania dla mnie, to naprawdę daje mi satysfakcję i zachęca do dalszego ogarniania tejże ligi. Mam nadzieję, że każdy coś z niej wyniósł i zaszczepił w sobie duszę dartera. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do kolejnej edycji - potrzebuję przerwy. Ja, jak i paru innych zawodników z pewnością też. Nie wiem jak długo, ale myślę, że co najmniej miesiąc by dostać nowej świeżości, by znów z chęcią to wszystko ogarniać. Potem będą zbliżać się wakacje, więc też nie wiem, czy nie będzie problemów z waszym czasem, ale to myślę jeszcze do ustalenia. Być może uda się ruszyć jakoś w maju, by zakończyć pod koniec czerwca kolejną edycję. A jeśli nie, to wrócimy dopiero na jesień.

No i najważniejsze jest to, że trzy pierwsze miejsca z każdej ligi awansowały do Pierwszej ligi wykopu, osoby z miejsc 4-6 do drugiej ligi, a 7-9 do trzeciej. Jest to stan na teraz, jednak z pewnością znajdą się osoby, które w kolejnej lidze brać udziału nie będą chciały, więc będą przetasowania. Ale to będziemy ogarniali jak już ruszą zapisy do kolejnej edycji.

A dla osób, które awansowały do pierwszej ligi mam prośbę i dla niektórych mały wydatek - kamerka. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chciałbym, by Pierwsza liga grała właśnie z kamerkami. Oczywiście wszystkim wam ufam i wierzę, że wyniki są autentyczne, jednak zachęcam do kupna i ogarnięcia sobie kamerki na tarczę (lub telefonu jeśli obraz jest wystarczająco ostry), by ta pierwsza liga miała swój urok i wyłoniła prawdziwego wykopowego mistrza darta. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kochani, na teraz to wszystko. Za błędy przepraszam, choć nie chcę się usprawiedliwiać, ale taka ilość spotkań jaką dostawałem wieczorami czasami dawała mi nieźle w kość. Sporo cyferek do wpisywania, a o błąd nietrudno. Ale myślę, że na 99% wszystko co wpisałem jest zgodne z tymi statystykami jakie mi wysyłaliście.

Dziękuję wam jeszcze raz za udział i do zobaczenia na następnej edycji!


#dart #darts #wykopdartsleague
camefor - LADIES AND GENTLEMEN! 


#wykopdartsleague zakończona! 

Nasza wykopow...

źródło: comment_1616785371Vp7lPNtlHINaN8JAuVrlOc.jpg

Pobierz
  • 14
@camefor: Dołączam się do podziękowań dla organizatora. Super robota ()
Pozostałym uczestnikom też dziękuję za rywalizację. Powiem szczerze jakoś się udało to 0-0-16 dowieźć do końca ale nie było łatwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Widzimy się podczas kolejnej edycji. Odwróć tabelę PingwinieKolana na czele xD
PS: Jak ktoś się zastanawia czy dołączyć w następnej edycji to nie ma co rozkminiać
@camefor wspanialy to byl turniej, nie zapomnę go nigdy ( ͡º ͜ʖ͡º) dziekujemy za świetną organizację i motywację do regularnego grania. Mysle, ze udalo mi sie rozwinąć skilla mimo ze nie zawsze wszystko wchodziło ( ͡º ͜ʖ͡º)
Gratuluję zwyciezcom i moim rywalom ;) Na nastepnych zawodach oczywiscie Was pokonam, musze tylko troche poćwiczyć () A
Ogromne podziękowania dla każdego z osobna! Ten czas zleciał mi niesamowicie szybko a przy okazji poznania masy wspaniałych osób poprawiłem swoją grę i złapałem ogromnej motywacji. Dziękuję również dla organizatora za wszystko co zrobił, checi, organizację!
Życzę każdemu samych dobrych lotek w kolejnych grach i do zobaczenia przy kolejnej edycji!