Wpis z mikrobloga

Trzymacie wciąż akcje tesla czy lepiej je sprzedać?

Tak spadają i spadają od jakiegoś czasu...
Zastanawiam się czy po prostu o nich zapomnieć czy sprzedać i przypomnieć sobie za kilka miesięcy.

#gielda #tesla
  • 30
@PierDacze: Szkoda jutro nie powinno być źle (sprzedanych 185 000 samochodów, konsensus był niby 172 000, a to i tak wg mnie zawyżony). To wróży jedne z lepszych wyników ever, a to dopiero pierwszy kwartał (dla Tesli najgorszy w roku).
@Technolust: kupować ich nie będę bo koledzy wyżej mieli racje. To co zostało to zostalo.

W poniedziałek dokupuje kilka akcji GME bo choć uważam że złote plany ludzi się nie ziszcza to gdyby było inaczej to nie chce się #!$%@? tak jak się #!$%@? na bitcoina, których miałem kilka i nawet nie wiem gdzie je zapisałem i czy w ogóle bo stawiałem je wtedy na równi ze złotem w Diablo xD
@PierDacze: Twoje pieniądze, ja nie żałowałem nigdy BTC (choć wyleszczony juz daaawno) ani tym bardziej Tesli w portfolio. Ale też od zawsze planowałem long term, nigdy kilka miesięcy. Tak samo z AMD.
@PierDacze: jeszcze tylko jedno mnie ciekawi - przecież w tym roku kończy się budowa fabryki w Berlinie i Teksasie, a także właśnie ruszyła druga fabryka w Szanghaju (pod Model 2 najprawdopodobniej). Dla mnie to dziwny moment, ja czekam jeszcze rok-dwa co najmniej żeby produkcja ruszyła z kopyta a FSD city streets wyszło z bety i poprawiło się na całej flocie, cybertruck i semi były w produkcji i przynajmniej zapowiedziany Model 2.