Wpis z mikrobloga

a jestes w stanie napisać jakies ciekawe mixy kety z innymi substancjami ?


@Pickmer: K jest na tyle ciekawa, że praktycznie z wszystkim dobrze się miksuje, sky is the limit, a właściwie to serce.

Z najfajniejszych gdzie główną nutę gra K
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek ja dzisiaj już w sumie nie sięgam po K w innym celu niż K hole. No dobra, na start jak dostaje sort robię test hita czy wszystko gra, takiego na 50% targetu, ale potem już tylko dziura, dociekam tłoczek I czuję wszystkimi zmysłami jak ketamina wciska mnie do tego wózka jak na Rollercoasterach i zjezdzam tak, że mi uszy urywa. Polecam ten sport.
  • Odpowiedz
@LadniePieknie: Ja tam lubię od czasu do czasu zastosować małe dawki, które fajnie pobudzają oraz polepszają odbiór muzyki. Ale oczywiście K-hole to fajna i cele, do którego się dąży.

Nie wiem czy próbowałeś małych dawek, ale bardzo fajna opcja kiedy nie chcesz katować się standardowymi stimami
  • Odpowiedz
@Pickmer dużo zależy od czystości sortu, musisz zrobić test hita aby wybadać, w przypadku med grade załączam tabele z erowida, z tego co pamiętam Biodostepnosc to chyba do 93%, ja preferuje IV z tytułu na wjazd, dawkowanie niemal identyczne.
  • Odpowiedz