Wpis z mikrobloga

@Pickmer: dla mnie najlepszy miks z ketą to taki, gdzie masz cevy, bo na dużych dawkach kety po prostu zamykasz oczy i zapominasz dosłownie o swoim istnieniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) te cevy wtedy dojebują tripa motzno, dlatego 2cb for the win
w sumie jedyna rzecz o którą bym się martwił przy miksie z grzybami to lekka panika przy wchodzeniu i wychodzeniu z k hole, która może
  • Odpowiedz
@czendor: a dawki ponizej khole maja sens ?


@Pickmer: oczywiście i na początek lepiej zacząć od malutkich.

20-30mg i jest bardzo fajnie w połączeniu z psychodelikami. Po czasie trzeba oczywiście dokładać...

Dysocjanty i psychodeliki bardzo ładnie się komponuja jeśli utrzymasz ratio WIĘCEJ PSYCHODELIKA: MNIEJ DYSO

Grzyby + n2o+ ketamina
bardzo ładny miks, jeden z lepszych IMO
  • Odpowiedz
@Pickmer: mają sens jak najbardziej, po prostu ja lubię takie jazdy gdzie totalnie zapominam o swojej świadomości i powoli zbieram jej kawałki na tripie haha
  • Odpowiedz
@Pickmer: nie wiem jakie masz doświadczenie z grzybami dla mnie 3g to już całkiem spora dawka. Jesli chodzi o ilośc K brzmi spoko, tylko wciągałbym to po peaku. Przed lub w czasie może być za mocno
  • Odpowiedz
@Pickmer: A co do n2o polecam spróbować, ale tylko jako dodatek do psychodelików, dysocjantów czy MDMA. Solo to tak średnio, tzn fajne, ale to może 1/10 tego co dostajesz w w/w miksach.

Przy miksie z 4ho-met będzie tylko lżej mentalnie
  • Odpowiedz
Z tym doświadczenie mam spore czego nie moge powiedzieć o kecie


@Pickmer: to zacznij od testów solo. K sama w sobie jest piekną i warto poznać jej działanie nawet ponizej K hole, zeby nie zastanwiać się podczas miksowania czy tak powinna działać czy nie, czy jeszcze żyjesz czy już umierasz;)
  • Odpowiedz
@Jakis_Leszek: a wiesz może jak ogarnąć te n2o? szukałem na allegro i same naboje mają ok cene, ale jak to przegazować do balonika? bo jest też syfon ale to już za drogo dla mnie jak na taki eksperyment
  • Odpowiedz
Jakis_Leszek: a wiesz może jak ogarnąć te n2o?


@czendor: Naboje masz na allegro w dobrej cenie (polecam te rózwe, więcej n2o w sródku) Do tego potrzebny jest cracker n2o również do dostania na allegro, podobnie jak duże i grube balony. IM WIĘKSZE TYM LEPSZEXD

Wkręcasz nabój w cracker rozszczelniając tym nabój, uwag rozprężane gazy są lodowate, proces wymaga wprawy:D

Ja używam przerobionej pompki rowerowej co2, trochę się namęczyłem z tym ale
  • Odpowiedz
@Pickmer jak już Leszek wspomniał, ketamina jest tak wspaniała solo, że mieszać ja... Ja bym się zastanowił.
Osobiście zdarzyło mi się właśnie na jakiejs trypcie, chyba 4homecie, ciekawy zwrot w tripie, ale mimo wszystko wolałbym obydwie te substancje skonsumowac oddzielnie.
I dobrze mnie zrozum, nie jestem uprzedzony do miks ów, po prostu K jest doskonała sama w sobie :)
  • Odpowiedz